Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!



У ЯГОТИНІ ВИЗНАЧИЛИ ОСТАННЬОГО ФІНАЛІСТА КОНКУРСУ “ОБЕРИ МАЙБУТНЄ 2018”

У Яготинському будинку культури та юнацької творчості 11 грудня відбувся останній цьогорічний півфінал розважально - інтерактивного конкурсу “Обери майбутнє”.
На яготинський півфінал з'їхалися школярі з різних районів та міст Київської області: м. Переяслав - Хмельницького, Дівичківської ОТГ (Стовпязька НВО), м. Березань, Згурського, Яготинського районів. А привітати учасників завітали представники державної районної адміністрації та Яготинського молочного заводу.
Вже з назв команд стало зрозумілим, що учні націлені не лише пройти у фінал, а й перемогти. Таких охочих виявилося п'ятеро команд під влучними назвами: “Бум”, “Вперед”, “Смайл”, “Реальні інтелекти” та “Мікс”.
Останній цьогорічний півфінал у Яготині назавжди запам'ятається найбільшою та найгучнішою глядацькою аудиторією, найпрекраснішим вокалом учасників команди “Реальний інтелект”, наймайстернішою акторською грою команди “Мікс” та ще багато чим.
На візитівці всі півфіналісти, як один, співали патріотичні пісні та танцювали запальні танці. А команда “Мікс” здивувала журі репом від капітана - Ярослава Бахмача.
На конкурсі капітанів журі довго не могли визначитися з найкращим, тому учасникам тричі давали додаткові професії для жартів. Таким чином, школярі презентували арматурника, перукаря, фотографа та ще безліч цікавих професій. У результаті, у запеклій боротьбі капітанів “Мікс” та “Бум”, переміг представник команди “Мікс”.
Найфеєричнішим видався музичний конкурс. Під час нього півфіналісти рекламували професії швачки, логіста, кухаря, поліцейського та, традиційно, вчителя. Команда “Реальний інтелект” досить вдало парадіювали Олега Вінника. Учасники “Бум” влаштували батл між хлопцями і дівчатами, у якому перемогла дружба. А “Мікс” продемонстрували справжню кулінарну битву між кухарями з Японії, Італії та України. Як, ви, думаете, хто переміг?
Поки журі підраховували бали та визначалися з переможцем останнього півфіналу, глядачів розважали яготинські танцювальний колектив “Лабіринт та ансамбль “Діти землі”.
Останнім фіналістом конкурсу “Обери майбутнє” 2018 року стала команда “Бум” з Переяслав — Хмельницького. І вже цього четверга, 13 грудня, вона зустрінеться з наступними переможцями другого туру: “ФТ Бемс” (Володарський район), “Пухівські приколісти” (Броварський район), “Час пік” (Макарівський район) та “Ексклюзив” (Кагарлик).