До уваги випускників, батьків, а також громадян, які бажають змінити професію!

Платформа державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри«Моя професія: консультаційна мережа» створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі.
Скористатись онлайн-профорієнтацією допоможе спеціальний сервіс, який можна запустити прямо у браузері Вашого комп'ютера - веб-базована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» https://myprofession.com.ua
Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:
виборі (зміні) професії;
виборі майбутнього напряму професійного навчання;
визначенні схильності до підприємницької діяльності;
оцінці власних здібностей;
саморозвитку.
Ціль проекту «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» – перетворити вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз, який дасть можливість виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам 14 років і старше.
В якості інструменту діагностики використовуються тестові методики на дослідження професійних інтересів та цінностей, IQ, інтелектуально професійно – значущих якостей та інше.
За результатами повного тестування програма пропонує конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.
Проаналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками чи друзями, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці Переяслав - Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ.
Тож запрошуємо випускників, батьків, а також громадян, які бажають змінити професію, уточнити свій професійний план - отримати код доступу до тестування на профорієнтаційній платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ» у он – лайн форматі або пройти тестування за допомогою спеціалізованої комп’ютерної  програми «АРМ Профконсультант», до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ, що знаходиться за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка, 23, каб. №6, та отримати консультацію фахівця за телефоном (04567) 5-36-09

виборі (зміні) професії;
виборі майбутнього напряму професійного навчання;