В Переяслав-Хмельницькому центрі зайнятості, на семінарі, орієнтували на службу в Збройних Силах України

Одним із завдань у роботі Переяслав-Хмельницької  міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, на даному етапі, є забезпечення чіткої співпраці з військовим комісаріатом в напрямку популяризації серед населення можливостей працевлаштування безробітних мешканців міста та  району на військову службу за  контрактом,  підвищення престижності військової професії. Тому, 16 квітня 2019 року, в ході планової рекламно-агітаційної роботи з приводу контрактної служби у Збройних Силах України, заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського  військового комісаріату, майор Євгеній Філоненко,  взяв участь у «Інформаційному семінарі для військовослужбовців та учасників АТО».

Усі присутні були ознайомлені із перевагами військової служби за контрактом, вакансіями, які існують у Збройних Силах України. Особливу увагу було надано питанням соціально-правового захисту військовослужбовців, перспективам кар’єрного росту, порядку відбору кандидатів на військову службу, різним термінам служби за контрактом, грошовому забезпеченню військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського складу контрактної служби, а також гарантованим державою пільгам для військовослужбовців та членів їх сімей, також розглядались обов'язкові вимоги, які постають на сьогоднішній день перед сучасними військовослужбовцями, та про можливості отримати вищу освіту відповідного характеру. У семінарі прийняли участь 20 безробітних.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка, 23, каб.№ 6, каб№ 14, телефони для довідок (04567)5-36-09, (04567)5-16-82.

Інф. Переяслав-Хмельницької
міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості