Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!З початку 2019 року кар’єрні радники Київської обласної служби зайнятості забезпечили роботою понад 10 тисяч осіб

ПРЕС-РЕЛІЗ
 
З початку 2019 року кар’єрні радники Київської обласної служби зайнятості забезпечили роботою понад 10 тисяч осіб
 
Про це повідомив  директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Він зазначив, що завдяки реалізації інституту кар’єрного радника цьогоріч працевлаштовано 10839 осіб - це на 1,6 тис. осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Зокрема, 40% клієнтів служби зайнятості працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.
Державна служба зайнятості започаткувала програму навчання для адаптації співробітників до нового порядку обслуговування клієнтів служби. Не оминула така участь й директорів базових центрів та філій.
«З 25 квітня 2019 року, за дорученням Київського обласного центру зайнятості, директори базових центрів та філій двічі на тиждень упродовж місяця виконували функцію кар’єрного радника», - розповідає Денис Дармостук. У результаті такої роботи працевлаштовано 30 осіб. Так, директор Вишгородської районної філії КОЦЗ Оксана Чуйко  працевлаштувала 13 чоловік, керівник Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ Любов Красова знайшла роботу для шести шукачів роботи, а від Ржищівської міської філії КОЦЗ були працевлаштовані четверо громадян.
Нагадаємо, що інститут кар’єрного радника впроваджено з 1 січня 2019 року. Це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар'єри, з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. Звернутись до кар'єрного радника можуть не лише безробітні, а й ті, хто не планує ставати на облік до центру зайнятості, а потребує лише підтримки в управлінні своєю кар'єрою чи у професійному розвитку.
 
За більш детальною інформацією звертайтесь до Київського обласного центру зайнятості за телефоном (044) 296-78-06

До уваги роботодавців!З метою підготовки прогнозу потреби в кадрах на 2020 рік з 3 червня 2019 року  на вебсайті Державної служби зайнятості розпочалося онлайн -опитування роботодавців щодо потреби у працівниках на 2020 рік  у професійному розрізі, шляхом заповнення роботодавцями анкет у «персональних кабінетах роботодавців» ( www.dcz.gov.ua). Запрошуємо роботодавців Переяслав-Хмельницького міста та району взяти участь в опитуванні.

Роботодавець може зареєструватися на сайті державної служби зайнятості як самостійно так і за допомогою фахівця Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості.

Переваги реєстрації через службу зайнятості:

          Подання звіту за формою № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлених центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного навчання, здійснити добір працівників, шляхом перегляду резюме, також роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства що містяться у базі служби зайнятості.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою:
 Переяслав-Хмельницька міськрайонна філія КОЦЗ
вул. Шевченка,23 м. Переяслав - Хмельницький, каб.№14
або за телефонами (04567)51682, (04567)55395.

Робота мобільного центру зайнятості у пришкільних таборах

Для багатьох учнів Переяслав – Хмельницького району закінчився навчальний рік і розпочали свою роботу літні пришкільні табори.
До одного з таких таборів, який діє при Студениківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, 28.05.2019 року завітали працівники Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ.
Фахівець з профорієнтації  провела низку інтерактивних вправ, з учнями 4-го класу, у т.ч. розважального характеру, таких як «Асоціація», «Вгадай професію»,«Прислів’я про працю», також діти відгадували загадки про професії та інше. Учні  мали змогу продемонстрували свої знання, винахідливість та мали можливість поміркувати й самостійно визначити, які саме здібності потрібні для тієї чи іншої професії, чи володіють вони такими якостями..
Застосування зазначених форм профорієнтаційної роботи дозволяє дітям отримати цікаву й корисну інформацію про світ професій. Таким чином відпочинок для дітей є не лише приємним, а й корисним та змістовним.
Виїзди в пришкільні табори – це корисна та результативна практика, адже дає дітям можливість під час відпочинку у невимушеній формі дізнатися нову, цікаву, а головне потрібну інформацію.

До уваги осіб, які бажають розпочати власну справу

За підпримки компанії «Кімонікс Інтернешлн Інк.» розпочала дію програма USAID «Конкурентноспроможна економіка України» (далі – КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам.

КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал до швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ- технологій та виробництво меблів.

Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отримання грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватись в залежності від складності запропонованої діяльності.

Грантові спеціалісти КЕУ допомагають заявника зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. всі питання щодо цього запиту необхідно надсилати на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року

Отримай грант - отримай право на самозайнятість та започаткування підприємницької діяльності.

 

На Київшині на 16% зменшився рівень безробіття серед молоді

Про це наголосив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Зокрема, він зазначив, що станом на 1 травня 2019 року кількість безробітних з числа молоді скоротилася  на 0,8 тисяч осіб, порівняно з минулим роком. Крім того, допомогу по безробіттю за січень-квітень 2019 року отримували 3,2 тис. молодих осіб.

“Протягом навчального року наші фахівці регулярно проводять для старшокласників  та студентів уроки на теми “Хочу. Можу. Треба.”, “Гендер і професія”, “Професії майбутнього”. А під час професіографічних екскурсій на підприємствах молодь дізнається більше про робітничі професії”, - зазначив Денис Дармостук.

Так, профорієнтаційними послугами у січні-квітні 2019 року скористалися 5,8 тисях безробітної молоді. Крім того, 92% зареєстрованої у службі зайнятості молоді мали професійний досвід, найбільше (21%) - раніше працювали в оптовій та роздрібній торгівлі, а найменше (5%) - у фінансовій та страховій діяльності.

Якщо є бажання перенавчитися чи підвищити кваліфікацію, пропонуємо завітати до служби зайнятості. З початку року майже 650 молодих людей у Київській області скористалися такою можливістю.

Також, за цей період до громадських та інших робіт тимчасового характеру долучилися 774  особи з числа молоді. Це 24% від загальної кількості залучених безробітних.

 

Логістична компанія «Сільпо Фуд» запрошує на роботу

17 квітня 2019 року у приміщенні Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за участі логістичної компанії ТОВ «Сільпо-Фуд», був проведений «міні-ярмарок вакансій» для безробітних та шукачів роботи.

Захід мав на меті ознайомити присутніх громадян, які проживають на території міста Переяслава-Хмельницького та Переяслава-Хмельницького району з актуальними вакансіями: комірник, вантажник та комплектувальник товарів.

Відкрила захід директор Переяслав-Хмельницькї міськрайонної філії Любов  Красова, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці та основні послуги служби зайнятості.

Керівник департаменту розвитку та навчання бізнесу логістика «Сільпо Фуд» В’ячеслав Кужель, продемонстрував відеопрезентацію діяльності компанії та розповів присутнім про умови праці, графік роботи, соціальні гарантії та розмір заробітної плати.

По закінченню заходу кожен бажаючий мав змогу пройти індивідуальну співбесіду з роботодавцем та заповнити анкету.

У презентації прийняло участь 48 осіб.

Представники роботодавця подякували фахівцям служби зайнятості за організовану та результативну зустріч.  

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної  філії Київського обласного центру зайнятості  за адресою: вул. Шевченка, 23м. Переяслав-Хмельницький,

каб№ 14, телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-53-95

 

 

 

В Переяслав-Хмельницькому центрі зайнятості, на семінарі, орієнтували на службу в Збройних Силах України

Одним із завдань у роботі Переяслав-Хмельницької  міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, на даному етапі, є забезпечення чіткої співпраці з військовим комісаріатом в напрямку популяризації серед населення можливостей працевлаштування безробітних мешканців міста та  району на військову службу за  контрактом,  підвищення престижності військової професії. Тому, 16 квітня 2019 року, в ході планової рекламно-агітаційної роботи з приводу контрактної служби у Збройних Силах України, заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського  військового комісаріату, майор Євгеній Філоненко,  взяв участь у «Інформаційному семінарі для військовослужбовців та учасників АТО».

Усі присутні були ознайомлені із перевагами військової служби за контрактом, вакансіями, які існують у Збройних Силах України. Особливу увагу було надано питанням соціально-правового захисту військовослужбовців, перспективам кар’єрного росту, порядку відбору кандидатів на військову службу, різним термінам служби за контрактом, грошовому забезпеченню військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського складу контрактної служби, а також гарантованим державою пільгам для військовослужбовців та членів їх сімей, також розглядались обов'язкові вимоги, які постають на сьогоднішній день перед сучасними військовослужбовцями, та про можливості отримати вищу освіту відповідного характеру. У семінарі прийняли участь 20 безробітних.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Шевченка, 23, каб.№ 6, каб№ 14, телефони для довідок (04567)5-36-09, (04567)5-16-82.

Інф. Переяслав-Хмельницької 
міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості


Міні-ярмарок вакансій

11 квітня 2019 року у приміщенні Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за участі  представників державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», відбувся «міні-ярмарок вакансій» для безробітних та шукачів роботи.

 ДП МА «Борипспіль» - найбільший пасажирський аеропорт України міжнародного статусу, який забезпечує понад 66 % авіаційних пасажирських перевезень в Україні і щороку обслуговує понад 12 млн. пасажирів.

Захід мав на меті ознайомити присутніх громадян, які проживають на території міста Переяслава-Хмельницького та Переяслава-Хмельницького району з актуальними вакансіями служби наземного обслуговування, а саме «вантажник-водіїв засобів  перонної механізації».

 Головний фахівець служби управління та розвитку персоналу Наталія Сахно презентувала присутнім підприємство, охарактеризувала його основний напрямок діяльності, та надала вичерпну інформацію про характер, режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів.

Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді. У заході прийняли участь понад 30 осіб, яким було роздано анкети  підприємства та інформаційні матеріали з переліком документів, для вирішення питання подальшого стажування і працевлаштування.   

 

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав – Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 23м. Переяслав-Хмельницький, каб№ 14, телефони для довідок (04567)5-16-82, (04567)5-53-95