Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів

Переяслав-Хмельницьке управління Державної казначейської служби України Київської області повідомляє, що з 1 листопада 2016 року змінено номер телефону урядової «гарячої лінії» з 0 800 507 309  на скорочений номер 1545.

Начальник Переяслав-Хмельницького
управління Державної казначейської
служби України Київської області                                           О.А.Шкіра                                                     

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів

Про набрання чинності наказу
 
Переяслав-Хмельницьке управління Державної казначейської служби України Київської області повідомляє, що з 08.11.2016 року набирає чинності  наказ Міністерства фінансів України від 19.09.2016 № 827 «Про затвердження Змін до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.10.2016 за № 1341/29471, в частині затвердженої форми Подання.
  Подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджетів (крім зборів і платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи Державної фіскальної служби України) подається до відповідного органу Казначейства за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку.  
 
Начальник Переяслав-Хмельницького
управління Державної казначейської
служби України Київської області                                           О.А.Шкіра                                                     

Розпорядникам бюджетних коштів

Щодо паспортів бюджетних програм
 
Переяслав-Хмельницьке управління Державної казначейської служби України Київської області  повідомляє про те, що відповідно до внесених змін до закону України «Про Державний бюджет на 2016 рік» від 06.10.2016 року №1660-VIII терміни подання змін до Паспортів бюджетних програм, відповідно до пункту 6 наказу Міністерства фінансів України від 29.12.2002 №1098 (зі змінами) «Про паспорти бюджетних програм», паспорти бюджетних програм головного розпорядника затверджуються спільним наказом головного розпорядника та Міністерством фінансів України (місцевим фінансовим органом) в трьох примірниках протягом 45 днів від дня набрання чинності законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), а у випадках, визначених абзацами третім – шостим пункту 3 розділу І цих Правил, - протягом двох тижнів після настання відповідних випадків. Цей термін спливає 04 листопада 2016 року!
Отже, виходячи з вищи наведеного та відповідно до статті 49 Бюджетного кодексу України з 07 листопада 2016 року не будуть здійснюватись платежі за дорученнями розпорядників бюджетних коштів без наявності затверджених в установленому порядку змін до паспорта бюджетних програм.
Враховуючи викладене просимо дотримуватись вимог нормативно-правових актів з метою недопущення порушень норм бюджетного законодавства.

Начальник Переяслав-Хмельницького УДКСУ                                   О.А.Шкіра
 
 
 

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів

25 жовтня 2016 року у місті Переяслав-Хмельницький  відбулося засідання Колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області. На Колегії були присутні: начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Київській області - Токар Дмитро Кирилович, заступник начальника Головного управління - Фурсович Віктор Григорович, начальники управлінь Головного управління та начальники територіальних управлінь Київської області. Обговорювали стан впровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства-Казначейство», проблемні питання, які виникають при складанні звітності, електронне декларування, проблемні питання при застосуванні Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників постанова КМУ від 03.08.2011 № 845. Учасники колегії також ознайомилися з культурою та історією нашого міста, відвідали «Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини» Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав".


 

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів

Щодо застосування Закону
України «Про публічні закупівлі»
 
Переяслав-Хмельницьке управління Державної казначейської служби України Київської області інформує, що 1 серпня 2016 року в Україні завершився повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему ProZorro.
Це означає, що всі Замовники повинні публікувати свої закупівлі (як допорогові (якщо запланована сума закупівлі перевищує 50 тис. грн. на рік, замовник зобов’язаний проводити таку закупівлю через систему електронних закупівель (або публікувати звіт про закупівлю), так і понадпорогові) на новому веб-порталі Уповноваженого органу prozorro.gov.ua і проводити їх відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі-Закон).
Закупівлі, які розпочаті до 31 липня 2016 року (датою початку закупівлі вважається дата оприлюднення оголошення про проведення закупівлі) мають бути завершені відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 №1197-VII (в т.ч. оприлюднення Звіту про виконання договору на веб-порталі Уповноваженого органу tender.me.gov.ua).
Звертаємо увагу, що згідно із частиною другою статті 7 Закону до здійснення оплати за договором про закупівлю орган Казначейства, шляхом перегляду документів розміщених в електронній системі закупівель Prozorro, перевіряє наявність договору про закупівлю, річного плану закупівель та звіту про результати проведення процедури закупівлі, які підтверджують проведення процедури закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю.
 
Заступник начальника Переяслав-Хмельницького
управління Державної казначейської
служби України Київської області                                               О.М.Красножон                                                     

Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів

Щодо змін до Порядку відкриття та закриття
рахунків у національній валюті в органах ДКСУ
 
Переяслав-Хмельницьке управління Державної казначейської служби України Київської області повідомляє про набрання чинності з 12 липня  2016 рокунаказу Міністерства фінансів України від 01.06.2016р. №520 «Про затвердження змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.06.2016р.  за №879/29009 (далі – Наказ).
Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів Державного та Місцевого бюджетів починаючи з 12.07.2016  подають до Переяслав-Хмельницького управління Казначейства заяви на відкриття/закриття рахунків (додатки 6, 11 до Порядку) та перелік рахунків (додаток 8 до Порядку) за формами, які відповідають вимогам Наказу №520 .

Начальник Переяслав-Хмельницького
управління Державної казначейської
служби України Київської області                                           О.А.Шкіра                                                     
 
 

Внесено зміни до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «Основні засоби»

Переяслав-Хмельницьке управління Державної казначейської служби України Київської області доводить до відома що наказом МФУ від 28.03.2016  №394 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку« внесено зміни до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «Основні засоби» , затвердженого наказом МФУ від 12.10.2010 №1202 та  Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ затвердженого наказом МФУ від 26.06.2013 №611.
        Згідно із зазначеними змінами звертаємо увагу, що з 10.05.2016 року розпорядникам бюджетних коштів необхідно зараховувати до малоцінних необоротних матеріальних активів предмети вартістю (без податку на додану вартість ), що не перевищує 6000 гривень, та строк використання яких перевищує один рік .
        На субрахунку 109 «Інші основні засоби« слід обліковувати основні засоби, які не включені до інших субрахунків рахунку 10 »Основні засоби».
До них належать сценічно-постановочні засоби (декорації, меблі і реквізит, бутафорія, театральні та національні костюми, головні убори, білизна, взуття, перуки тощо); навчальні кінофільми, магнітні диски і стрічки, касети та інші основні засоби.
          До інших малоцінних необоротних предметів будуть зараховуватись предмети, термін експлуатації яких більше одного року, а вартість за одиницю не перевищує 6000 гривень включно без податку на додану вартість,-сценічно-постановочні засоби, телефони, обчислювальна техніка, пральні та швейні машини, холодильники тощо.  
         
 
 
Начальник Переяслав-Хмельницького
управління Державної казначейської
служби України Київської області                                           О.А.Шкіра
                                                     

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ ВІДЗНАЧИВ КОЛЕКТИВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

День вишиванки, який традиційно відзначається у третій четвер травня, єднає українців незалежно від їхньої статі, соціального статусу, віросповідань чи політичних поглядів. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Його мета - зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Воно вкрай важливе саме сьогодні, адже показує, – українці єдині.
Вишиванка – один із символів українського народу, уособлення давніх звичаїв та любові до Батьківщини.
Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!
Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!