Зміни до Порядку складання звітності

Переяслав-Хмельницьке управління Державної казначейської служби України Київської області повідомляє про набрання чинності  наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1308 «Про затвердження Змін до Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів» зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.01.2016 за № 149/28279.

Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів Державного та Місцевого бюджетів складають та подають до Переяслав-Хмельницького управління Казначейства місячну, квартальну та річну звітність у 2016 році з урахуванням даних змін.

Начальник Переяслав-Хмельницького
управління Державної казначейської
служби України Київської області                                                                       О.А.Шкіра