"Урядова гаряча лінія"

Зміни до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах ДКСУ

Переяслав-Хмельницьке управління Державної казначейської служби України Київської області повідомляє про набрання чинності  наказу Міністерства фінансів України від 25.01.2016 № 15 «Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.02.2016 за № 208/28338.

Зазначений наказ набирає чинності 01.03.2016 року.

Відповідно до цього наказу були затверджені  Зміни до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом МФУ від 22.06.2012 року №758.

У зв»язку з цим додатки 3-12 вважати відповідно додатками 2-11.

Розпорядники та одержувачі бюджетних коштів Державного та Місцевого бюджетів  подають до Переяслав-Хмельницького управління Казначейства документи з 01 березня  2016 року з урахуванням даних змін.

Начальник Переяслав-Хмельницького
управління Державної казначейської
служби України Київської області                                                                              О.А.Шкіра