"Урядова гаряча лінія"

Гостей з Тернопільщини приймав колектив Переяслав-Хмельницького управління Казначейства

27 квітня в країні буде відзначатися чергова річниця Державної казначейської служби України. Напередодні цієї події Державною казначейською службою України було організовано ряд заходів по обміну досвідом між казначеями з усієї країни. Так, делегація начальників районних управлінь нашої області у ці дні відвідає Дніпропетровську область, а Київщина приймає гостей з Тернопільської області.
20 квітня гостей з Тернопільщини приймав колектив Переяслав-Хмельницького управління Державної казначейської служби України Київської області.
Окрім обміну досвідом роботи тернопільчани також ознайомилися з культурою та історією нашого району. Зокрема, відвідали «Музей "Заповіту" Т. Г. Шевченка» та «Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини» Національного історико-етнографічного заповідника "Переяслав".
А 22 квітня у м. Тернополі відбудеться розширена Колегія Казначейства начальників районних Управлінь Державної казначейської служби України, участь у якому візьме начальник Переяслав-Хмельницького управління Державної казначейської служби України Київської області Олена Шкіра.