Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Робочий візит начальника Переяслав-Хмельницького управління Казначейства до Дніпропетровської області та м. Тернопіль

На виконання наказу Державної казначейської служби України  начальник Переяслав-Хмельницького управління Державної казначейської служби України Київської області Олена Шкіра з трьохденним робочим візитом відвідала Дніпропетровську область. Разом з делегацією начальників районних управлінь нашої області відвідали: УДКСУ у Дніпропетровському районі, у Центрально - міському районі м. Кривий Ріг, у Криворізькому районі,  в Інгулецькому районі,  у  м. Вільногірську, у П’ятихатинському районі. Під час візиту до згаданих управлінь Казначейства детально знайомилися з роботою управлінь,   спілкувалися з трудовими  колективами. Знайомилися з питаннями фінансового забезпечення, господарської діяльності та здійснення організаційно – технічних заходів із захисту інформації та безпеки інформаційних систем, цікавилися станом впровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів з використанням програмно-технічного комплексу “Клієнт казначейства – казначейство” та проблемними питаннями, які виникають у бюджетних установ на шляху переходу до дистанційного обслуговування. Знайомилися з питаннями кадрового забезпечення управлінь, умовами праці казначеїв, виконанням ними своїх функціональних повноважень, аналізували матеріально – технічний стан приміщень управлінь. 
Окрім обміну досвідом роботи також ознайомилися з історією, культурою та традиціями  Дніпропетровського краю та м. Кривий Ріг.
22 квітня в Тернополі відбулася розширена Колегія Казначейства, по завершенні якої її учасники (а це близько 700 осіб), переїхали до Зарваниці, де взяли участь в Архієрейській Божественній Літургії.
Для християн усього світу Зарваниця добре відома чудотворною іконою і цілющим джерелом, біля якого з'являлася Божа Матір. Зараз на цьому місці споруджено Зарваницький духовний центр – комплекс церковних споруд із Собором Зарваницької Матері Божої, що належать Українській греко-католицькій церкві.
Після літургії, біля цілющого джерела відбулося освячення Державного Прапора України, який складає 78 метрів. Митрополит Василь (Семенюк) розділив прапор між головними управліннями Державної казначейської служби України.