"Урядова гаряча лінія"

Внесено зміни до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «Основні засоби»

Переяслав-Хмельницьке управління Державної казначейської служби України Київської області доводить до відома що наказом МФУ від 28.03.2016  №394 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку« внесено зміни до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «Основні засоби» , затвердженого наказом МФУ від 12.10.2010 №1202 та  Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ затвердженого наказом МФУ від 26.06.2013 №611.
        Згідно із зазначеними змінами звертаємо увагу, що з 10.05.2016 року розпорядникам бюджетних коштів необхідно зараховувати до малоцінних необоротних матеріальних активів предмети вартістю (без податку на додану вартість ), що не перевищує 6000 гривень, та строк використання яких перевищує один рік .
        На субрахунку 109 «Інші основні засоби« слід обліковувати основні засоби, які не включені до інших субрахунків рахунку 10 »Основні засоби».
До них належать сценічно-постановочні засоби (декорації, меблі і реквізит, бутафорія, театральні та національні костюми, головні убори, білизна, взуття, перуки тощо); навчальні кінофільми, магнітні диски і стрічки, касети та інші основні засоби.
          До інших малоцінних необоротних предметів будуть зараховуватись предмети, термін експлуатації яких більше одного року, а вартість за одиницю не перевищує 6000 гривень включно без податку на додану вартість,-сценічно-постановочні засоби, телефони, обчислювальна техніка, пральні та швейні машини, холодильники тощо.

Начальник Переяслав-Хмельницького
управління Державної казначейської
служби України Київської області                                           О.А.Шкіра