Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів

Щодо застосування Закону
України «Про публічні закупівлі»
 
Переяслав-Хмельницьке управління Державної казначейської служби України Київської області інформує, що 1 серпня 2016 року в Україні завершився повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему ProZorro.
Це означає, що всі Замовники повинні публікувати свої закупівлі (як допорогові (якщо запланована сума закупівлі перевищує 50 тис. грн. на рік, замовник зобов’язаний проводити таку закупівлю через систему електронних закупівель (або публікувати звіт про закупівлю), так і понадпорогові) на новому веб-порталі Уповноваженого органу prozorro.gov.ua і проводити їх відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі-Закон).
Закупівлі, які розпочаті до 31 липня 2016 року (датою початку закупівлі вважається дата оприлюднення оголошення про проведення закупівлі) мають бути завершені відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 №1197-VII (в т.ч. оприлюднення Звіту про виконання договору на веб-порталі Уповноваженого органу tender.me.gov.ua).
Звертаємо увагу, що згідно із частиною другою статті 7 Закону до здійснення оплати за договором про закупівлю орган Казначейства, шляхом перегляду документів розміщених в електронній системі закупівель Prozorro, перевіряє наявність договору про закупівлю, річного плану закупівель та звіту про результати проведення процедури закупівлі, які підтверджують проведення процедури закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю.
 
Заступник начальника Переяслав-Хмельницького
управління Державної казначейської
служби України Київської області                                               О.М.Красножон