"Урядова гаряча лінія"

ЗУСТРІЧ З ТРУДОВИМ КОЛЕКТИВОМ УНІВЕРСИТЕТУ

08.04.2015 року відбулася зустріч представників управління Пенсійного фонду України в м. Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі з трудовим колективом Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Григорія Сковороди», на якій були присутні 15 осіб.
Серед основних питань  зустрічі були умови призначення пенсій науковим працівникам  відповідно до Закону України від 02.03.2015 № 213 – VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення».
Обговорювалися також питання важливості легалізації заробітної плати, залучення осіб до реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду, популяризації видання Пенсійного фонду – газети «Пенсійний кур’єр».
Консультації з питань пенсійного законодавства надали заступник начальника управління Лаврик Л.П. та начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян Мисловська Л.О.