Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!опитування громадської думки:

Чи знайомі Ви із сервісами Пенсійного фонду України?
 
Пенсійний фонд України у співпраці з Державною установою “Урядовий контактний центр” проводить дослідження громадської думки на тему: “Обізнаність громадян України щодо інновацій у системі пенсійного забезпечення”.
 
Дане дослідження має на меті встановити рівень поінформованості респондентів про ряд послуг та інновацій у системі пенсійного забезпечення. 
 
Щоб пройти опитування, переходьте за посиланням

Оголошення

Переяслав – Хмельницький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян спеціалістами відділу в с. Стовп’яги, який відбудеться 19.09.2019 о 09.00 год. в приміщенні Стовп’язької сільської ради Переяслав - Хмельницького району.

Оголошення

Переяслав – Хмельницький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян спеціалістами відділу в с. Гланишів, який відбудеться 23.08.2019 року о 10.00 год. в приміщенні Гланишівської сільської ради Переяслав - Хмельницького району.

 

«Е – ПЕНСІЯ» - ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ В «ОДИН ДОТИК»

Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії «в один дотик» через вебпортал електронних послуг Фонду.
         Сервіс передбачає:
- подання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, завірені електронним підписом);
- після прийняття рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.
         Сервіс призначення пенсії в «один дотик» є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е – пенсія»), що реалізується Пенсійними фондом України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організації обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.
         Впровадження такої системи спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.
         Довідково: на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України працює низка сервісів для пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників. Це зокрема:
- налаштування послуги безкоштовного СМС – інформування (щодо призначення / перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи);
- отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR - кодом (про розмір сплачених внесків (форма ОК – 5), витяг із реєстру застрахованих осіб, довідка про розмір пенсії);
- отримання застрахованими особами через особистий кабінет інформації про страховий стаж та щомісячні відрахування єдиного соціального внеску роботодавцем;
- кабінет страхувальника, через який можна отримати інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу, а також електронні «Довідки про трудовий та страховий стаж» працівників для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності.

Увага!

Переяслав-Хмельницький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про зміни графіка роботи відділу.

         Прийом громадян проводиться з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 18.00 год. за адресою: м. Переяслав – Хмельницький, вул. Б. Хмельницького, 28

Відбувся перерахунок пенсій з 01.07. 2019

У зв'язку зі зміною прожиткового мінімуму, що на сьогодні склав 1564,00 грн., на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 543 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», відбувся відповідний перерахунок пенсій.

Нагадаємо, що перерахунку підлягали:

- мінімальні та максимальні розміри пенсій;

- доплата за понаднормативний стаж, передбачена статтею 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (крім пенсіонерів, які працюють (провадять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування);

- надбавка до пенсії за особливі заслуги відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»;

- підвищення відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»;

- щомісячна державна адресна допомога інвалідам війни та учасникам бойових дій;

- мінімальна пенсійна виплата особам з інвалідністю, щодо яких встановлено причинний зв'язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;

- державна соціальна допомога на догляд інвалідам війни.

Перерахунок проведено своєчасно, розмір підвищення пенсії кожній особі визначався індивідуально.

Не дивлячись на вихідні дні, працівники головного управління працювали напружено та відповідально. Начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 19 управління застосування пенсійного законодавства Оксана Гресь, начальник відділу з питань виплати пенсій № 18 управління з питань виплати пенсій Ніна Боліла та заступник начальника Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Ніна Бурчик зуміли організувати роботу  структурних підрозділів головного управління таким чином, що в результаті Фонд Київщини своєчасно доповів голові правління Пенсійного фонду України про виконання поставленої задачі.

Інформацію щодо розміру пенсійних виплат після проведеного перерахунку пенсій особи зможуть отримати в органах Фонду за місцем перебування на обліку.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ!

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління  Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про зміну рахунку для погашення заборгованості та поточних платежів по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, адмінштрафи, штрафні санкції та пеня за минулі періоди, доплата по фізичних особах – підприємцях, єдиний і фіксований податок:

         № рахунку 256 083 011;

         МФО 322 669;

         банк: Філія  - Головне управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»;

         ЄДРПОУ 22933548