Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Всеукраїнська акція «Тиждень права»

З 10 по 14 грудня 2018 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права – масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян.
Всеукраїнська акція «Тиждень права» започаткована у 2008 році з нагоди 60-ї річниці проголошення 10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людина. Її перекладено принаймні 375 мовами й діалектами мов. Декларація була прямим наслідком досвіду Другої світової війни і вперше сформулювала ті права, які повинна мати кожна людина. Вона мала рекомендаційний характер, містила 30 статей, зміст яких був уточнений і розвинутий через інституції міжнародних угод, регіональних та національних конституцій та законів.
У 2018 році відзначається 70-а річниця Загальної декларації прав людини.
Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої культури громадян та створення сильної, демократичної, правової держави.
Права людини – це загальні юридичні гарантії, які захищають окремих людей та цілі групи населення від дій, що суперечать головним свободам і гідності людини. Найбільш важливим відносно прав людини є те, що вони гарантовані міжнародними стандартами, юридично захищені, сфокусовані на гідності людини, накладають зобов’язання на держави та державних діячів, не можуть бути відкинуті або відібрані, взаємозалежні і взаємопов’язані.
Держава відповідно до Конституції України гарантує всім громадянам реалізацію їх прав у сфері соціального захисту (ст.46). Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутніми поколіннями за рівень соціального захисту, забезпечують пріоритетність соціального захисту населення в діяльності держави, вдосконалення соціальної сфери і запровадження гідного рівня життя.
Конституція України як юридична база зобов’язань щодо безпеки життєдіяльності проголошує, що «громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом».
Важливу роль у підвищенні правової освіти населення та забезпеченні прав і свобод людини відіграють територіальні органи Пенсійного фонду. Працівники цієї державної установи турбуються про права людини щодня, оскільки першочерговим завданням Пенсійного фонду є постійний контроль повного та своєчасного пенсійного забезпечення громадян, захист та реалізація пенсійних прав населення України.
Повсякденна робота Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління ПФУ Київської області полягає не лише в своєчасному призначенні, забезпеченні фінансування та виплати пенсій, а й в конкретних справах, направлених на захист прав громадян в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, зокрема:
  • дотримання та захист прав осіб, що набули права на пенсію, щодо справедливого розміру призначеної виплати;
  • захист прав застрахованих осіб у стосунках зі страхувальниками, що стосується дотримання останніми законодавства про оплату праці, як запоруки належного пенсійного забезпечення перших в майбутньому;
  • постійне консультування та інформування громадськості щодо змін та нововведень в пенсійному законодавстві;
  • якісне та оперативне обслуговування громадян, що звертаються до управління, з будь-яких питань, що стосуються пенсійного забезпечення.
Спеціалісти управління намагаються бути максимально наближеними до людей, тому найбільш ефективним методом захисту прав громадян на сьогодні залишається особистий прийом. Особисте спілкування – це унікальна можливість вирішення конкретного питання, надання допомоги у вирішенні проблем окремої людини.
Саме тому серед населення користується попитом та довірою громадська приймальня, яка працює за принципом «єдиного вікна», а також проведення працівниками управління виїзних прийомів та зустрічей з різними верствами населення.
Зручно і оперативно можна взаємодіяти з органами Пенсійного фонду також і дистанційно. Веб-портал Пенсійного фонду України – сервіс без черг та зайвих витрат. Він допоможе отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду, з дотриманням вимог до захисту персональних даних.
Для того, щоб скористатися можливостями веб-порталу, достатньо лише одного разу завітати до територіального управління Фонду для реєстрації. Детальніше про правила користування порталом електронних послуг та порядок реєстрації на ньому можна дізнатись безпосередньо на ньому або в територіальному органі Пенсійного фонду України.

 

Проведення зустрічі в трудовому колективі

12 грудня 2018 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі АТ «Райффайзен Банк Аваль».
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.
Також до відома присутніх доведено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень про призначення, перерахунок, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  нові он – лайн можливості Пенсійного фонду.
По закінченню зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.
 
 
 
 
 
 
 
 

У ТАШАНІ ВІДКРИВСЯ ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

5 грудня 2018 року в приміщенні Ташанської сільської ради відбулось відкриття  пункту обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.          Відкрили пункт обслуговування голова комісії з припинення  управління Тетяна Бугай та сільський голова с. Ташань Віктор Кужільний. Пункт обслуговування працюватиме кожну третю середу місяця з 9.00 до 11.30 год.
Відвідувачам нададуть консультацію, довідки про розмір пенсії, про перебування на обліку, про заробітну плату за формою ОК – 5 ОК – 2, ОК – 7, приймуть документи для призначення та перерахунку пенсії, видадуть пенсійні посвідчення, а за потреби, з’ясують питання із соціальними партнерами.
Після  відкриття пункту головний спеціаліст Переяслав - Хмельницького відділу обслуговування громадян Ганна Михайленко провела прийом громадян (3 особи). Під час прийому порушувались питання пенсійного забезпечення, здійснення перерахунків пенсій відповідно до змін чинного законодавства.
Це вже п‘ятий  пункт обслуговування громадян у Переяслав - Хмельницькому районі. Пенсійні послуги стали ближчими ще для  більш як 750  пенсіонерів.
Звернутись до пенсійників, окрім жителів села Ташань, відтепер можуть  жителі сіл Горбані, Положаї, Шевченкове, Дениси.

 
 
 

Проведення виїзного прийому

5 грудня 2018 року в селі Шевченкове відбувся виїзний прийом громадян, який  провела головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького  відділу обслуговування громадян об’єднаного управління Пенсійного фонду Ганна Михайленко.
Відвідувачі цікавились умовами призначення пенсії, зарахуванням страхового стажу, перерахунком стажу, питанням виготовлення електронних пенсійних посвідчень.
Присутнім також роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду та інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування та інших нововведень.
З працівниками Шевченківської сільської ради проведено флешмоб – акцію по легалізації заробітної плати.
Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.

Проведення спільного прийому

5 грудня 2018 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбувся черговий спільний прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги.
Прийом проводили головний спеціаліст відділу «Переяслав – Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Кучеренко та головний спеціаліст – юрисконсульт управління Артур Шпанюк. В ході прийому надано консультації 3 особам.
Всі присутні отримали інформаційні матеріали та буклети «Я маю право!», по легалізації заробітної плати, щодо переваг реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду/

Проведення робочої наради

4 грудня 2018 року голова комісії з припинення Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Бугай провела спільну робочу нараду з інспектором праці Дівичківської об’єднаної територіальної громади Віталієм Гнатенком.
В ході проведення наради узгоджено план спільних дій по контролю за дотриманням законодавства про працю та окреслено шляхи подальшої співпраці Пенсійного фонду та Дівичківської ОТГ.

ОГОЛОШЕННЯ!

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що 5 грудня 2018 року о 9.00 год. в приміщенні сільської ради с. Ташань  розпочне роботу пункт обслуговування громадян Пенсійного фонду.
Прийом громадян з питань пенсійного забезпечення проводитиметься спеціалістом управління  кожну третю середу місяця   з 9.00 до 11.30  год.

Оголошення

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян у Шевченківській сільській раді спеціалістами управління, який відбудеться 05.12.2018 року о 10.00 год. в приміщенні сільської ради с. Шевченкове.