Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Виплати пенсіонерам субсидії готівкою

6 лютого 2019 року Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою. 
Субсидія буде перерахована грошовим переказом на рахунки пенсіонерів в АТ “Ощадбанк” і буде виплачена Пенсійним фондом одночасно з пенсією.
  Ті, хто отримує пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить листоноша.
В свою чергу, фахівці Пенсійного фонду Київщини докладуть максимум зусиль, аби виплатити монетизовані субсидії пенсіонерам Київської області вчасно та у повному обсязі.

Зустріч в клубі «пам'ять серця»

На запрошення голови Переяслав – Хмельницького відділення громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» Нелі Ковальської, 14 лютого 2019 року начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Ніна Бурчик та головний спеціаліст організаційно – інформаційної роботи Лариса Коваленко провели зустріч з членами клубу «Пам'ять серця», який працює в рамках реалізації міжнародного проекту «Служба медико – соціальної допомоги, організація зустрічей та дозвілля жертв націонал – соціалізму у Переяславі – Хмельницькому».

В невимушеній, теплій атмосфері члени клубу цікавились питаннями пенсійного забезпечення, перерахунку пенсій, розміром прожиткового мінімуму, обчисленням трудового стажу, перерахунку стажу працюючим пенсіонерам. Підіймалось питання отримання заробітних плат в «конвертах» та реєстрації громадян на веб – порталі Пенсійного фонду.

На всі питання присутні отримали вичерпні відповіді, а працівники Пенсійного фонду -   запрошення в подальшому приймати участь у подібних зустрічах.

Проведення виїзного прийому

13 лютого 2019 року в селі Пристроми відбувся виїзний прийом громадян, який  провела начальник Переяслав – Хмельницького  відділу обслуговування громадян об’єднаного управління Пенсійного фонду Ніна Бурчик.

Відвідувачі цікавились умовами призначення пенсії за вислугою років, зарахування страхового стажу та перерахунку стажу.

Цього ж дня Ніна Бурчик провела зустріч у трудовому колективі Пристрімської сільської ради

Присутнім роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування та інших нововведень.

З працівниками Пристрімської сільської ради також проведено флешмоб – акцію по легалізації заробітної плати.

Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.

Оголошення

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян в Пристрімській сільській раді спеціалістами управління, який відбудеться 13.02.2019 року о 10.00 год. в приміщенні сільської ради с. Пристроми Переяслав - Хмельницького району.

Жителька села Вовчків відзначила свій 100-літній ювілей

02.02.2019 року жителька села  Вовчків  Подерня Марія Костянтинівна відзначила свій 100-літній ювілей. В сільському клубі ювілярку привітали заступник Переяслав – Хмельницької РДА Анна Скляренко, голова Переяслав – Хмельницької ради ветеранів Любов Тенетко, представники сільської ради.

До численних вітань шановної ювілярки також приєдналась начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян об’єднаного управління Пенсійного фонду Ніна Бурчик, яка вручила  Марії Костянтинівні подарунок та побажала міцного здоров’я і захищеної старості.

Приємним подарунком стали не лише вітання представників органів виконавчої влади, а й новина про збільшення розміру пенсійної виплати.

Проведено заняття в «школі майбутнього пенсіонера»

28 січня 2019 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

Тема заняття: «Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії у солідарній системі».

Начальник Переяслав - Хмельницького відділу обслуговування громадян Ніна Бурчик розповіла присутнім, що згідно ст. 40 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж, починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь – які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 30 червня 2000 року незалежно від перерв. Потрібно зазначити, що кожен випадок індивідуальний, тому необхідно подати довідку про заробітну плату за якомога більший період своєї трудової діяльності. Маючи такі дані, працівник Пенсійного фонду України, за допомогою відповідного програмного забезпечення, визначить найкращі 60 календарних місяців заробітної плати

Також за бажанням пенсіонера з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, виключаються періоди до 60 календарних місяців страхового стажу з урахуванням будь-яких періодів отримання допомоги по безробіттю незалежно від перерв та будь-якого страхового стажу підряд за умови, що такі періоди в сумі становлять не більше 10 % тривалості страхового стажу, врахованого в одинарному розмірі. Додатково на бажання особи може бути виключено період строкової служби, навчання, догляду за інвалідом I групи або дитиною-інвалідом у віці до 16 років, за пенсіонером, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

 

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області повідомляє, що станом на 22.12.2018 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському,  Згурівському  районах. У грошовому еквіваленті це становить 75 млн. 676,4 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.
 

 

 

Проведення спільного прийому

19 грудня 2018 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбувся черговий спільний прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги.
Прийом проводили головний спеціаліст відділу «Переяслав – Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексій Кучеренко та головний спеціаліст – юрисконсульт управління Артур Шпанюк. В ході прийому надано консультації 4 особам.
Всі присутні отримали інформаційні матеріали та буклети «Я маю право!», по легалізації заробітної плати, щодо переваг реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду.