Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Проведення «круглого столу»

15 серпня 2018 року в.о. начальника Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Бугай провела  засідання «круглого столу» з питань  погашення заборгованості по  єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове  соціальне страхування юридичними та фізичними особами-підприємцями, в роботі якого взяли участь   начальник Переяслав-Хмельницького відділу державної виконавчої служби Григорій Соколов, заступник начальника управління Любов Максимець та головний спеціаліст – юрисконсульт Ольга Прокопенко.
В ході дискусії сторони домовились активізувати співпрацю по зменшенню заборгованості по єдиному соціальному внеску, погашенню заборгованості  фізичними особами-підприємцями та виявленню фактів тіньової зайнятості. Григорій Соколов доповів, що на серпень заплановано ряд   заходів  по примусовому  стягненню та опису майна боржників.
 

Проведення виїзного прийому

15 серпня 2018 року в селі Гланишів відбувся виїзний прийом громадян, який  провела головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу  обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Олена Гріненко.
На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (щодо призначення пенсії за віком, по втраті годувальника, перерахунку стажу) звернулось 11 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду та нові on – line можливості Пенсійного фонду.
З працівниками Гланишівської сільської ради також було проведено флешмоб – акцію щодо легалізації заробітної плати.
Наприкінці зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!» та нових on – line можливостей Пенсійного фонду.

оголошення

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян в с. Гланишів спеціалістами управління, який відбудеться 15.08.2018 року о 10.00 год. в приміщенні сільської ради с. Гланишів Переяслав - Хмельницького району.

виплати чітко за графіком

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 10.08.2018 року профінансовано 39,3 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 29 941,3 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 12 серпня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 13 серпня повністю, 14 серпня частково.
 

 

проведення спільних прийомів

В рамках Меморандуму про взаємодію та співробітництво між головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області, 8 серпня 2018 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбулися спільні прийоми громадян мобільними консультаційними пунктами доступу до безоплатної правової допомоги.
В Переяслав – Хмельницькому прийом проводили: начальник відділу «Переяслав – Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Задорожній, головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Наталія Хондошко та головний спеціаліст - юрисконсульт Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Ольга Прокопенко. В Яготині – в.о. начальника відділу «Яготинське бюро правової допомоги» Олександра Міклуха та начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Віта Кононенко, в Згурівці – начальник відділу «Згурівське бюро правової допомоги» Олексій Ярмак та начальник Згурівського відділу обслуговування громадян Тетяна Здор.
В ході прийому надано консультації з роботи системи безоплатної правової допомоги та прав і обов’язків працівників, поінформовано про роботу бюро правової допомоги.
Всі присутні отримали інформаційні матеріали та буклети «Я маю право!», по легалізації заробітної плати, щодо переваг реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду.

  проведення круглого столу

06 серпня 2018 року в  Переяслав – Хмельницькому об’єднаному  управлінні Пенсійного фонду України Київської області за участі в.о. начальника управління Тетяни Бугай, заступника начальника управління Любові Максимець, начальника управління економіки Переяслав – Хмельницької міської ради Наталії Устич, начальника відділу підприємництва та споживчого ринку Анни Гаценко, в.о. керівника ринку «Даринок» Олени Білько, представника міського комунального ринку Галини Победрі проведено засідання «круглого столу». Метою його проведення є налагодження співпраці управління Пенсійного фонду та керівництва ринків міста щодо своєчасної  сплати фізичними особами – підприємцями єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування та виявлення фактів тіньової зайнятості.
Тетяна Олексіївна наголосила, що використання роботодавцями праці найманих працівників без офіційного працевлаштування та виплата заробітної плати “в конверті” - важлива проблема, яка послаблює соціальний захист працівників та позбавляє їх страхового стажу, а отже, і гідної пенсії в майбутньому.
В ході дискусії учасники круглого столу домовились про подальшу співпрацю у розв’язанні соціальних проблем та вирішили провести виїзну нараду на ринках за участю представників міської влади, Пенсійного фонду, фіскальної та виконавчої служб.
До відома присутніх також доведено інформацію про переваги дистанційного отримання послуг з використанням веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України На сьогоднішній день автоматизована система персоніфікованого обліку надає можливість кожному працюючому одержати інформацію щодо його нарахованої заробітної плати, щомісячного розміру сплачених внесків до Пенсійного фонду України та страхового стажу.
Наостанок присутні отримали інформаційні листівки та буклети  по легалізації заробітної плати, реєстрації на веб – порталі Пенсійного фонду та правопросвітницького проекту «Я маю право!» та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду.
 


Конкурс малюнка

З метою пропаганди та популяризації мистецтва різних напрямків серед підростаючого покоління, головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області та комітетом профспілки працівників Пенсійного фонду України було оголошено щорічний конкурс малюнків, вишивки  та аплікацій серед дітей  працівників головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Київській області.
До 7 серпня в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні проходитиме конкурс дитячих робіт у номінаціях: малюнок, вишивка, аплікація, ручні вироби. Цікаві роботи на конкурс представили діти працівників управління Переяслава – Хмельницького, Яготина та Згурівки.
Роботи переможців візьмуть участь у фіналі конкурсу дитячої творчості, який відбудеться  в головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області.

оголошення

08 серпня 2018 року о 9 годині в приміщеннях Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області за адресами:

- м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 28;

- м. Яготин, вул. Шевченка, 235;

- смт. Згурівка, вул. Українська, 19

відбудуться спільні прийом громадян посадовими особами Броварського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.