Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

На допомогу захисникам Батьківщини!ПЕНСІЙНА РЕФОРМА 2017 РОКУ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО

Основна мета пенсійної реформи – відновлення соціальної справедливості пенсійного забезпечення та диференціація пенсії в прямій залежності  від тривалості стажу та рівня заробітку людини.
Основні засади урядової пенсійної реформи:
- обов’язкове осучаснення  пенсій, тобто їх перерахунок відповідно до зростання середньої заробітної плати.  Уряд пропонує з 01.10.2017 перерахувати раніше призначені пенсії з використанням показника середньої заробітної плати -3764,40 грн.;
-   з 1 жовтня, а не  з 1 грудня , як передбачає бюджетний закон, розмір мінімальної пенсії зросте  до 1373 грн;
-   з 1 жовтня  уряд пропонує скасувати 15% зниження пенсій працюючим пенсіонерам;
-   пенсію за віком призначатимуть у 60 років  за наявності 25 років страхового стажу. Кожні 12 місяців вимога до розміру страхового стажу збільшуватиметься на один рік, отже, у 2028 році аби  отримати пенсію у 60 років потрібно мати 35 років страхового стажу;
-   у 63 роки пенсію за віком призначатимуть у разі наявності страхового стажу від 15 до 25 років. Кожні 12 місяців вимога до кількості  страхового стажу збільшуватиметься на один рік, отже, у 2028 році  25-35 років страхового стажу ;
-    починаючи з 01.01.2019 особам, в яких страховий стаж становитиме 15 років, пенсію за віком призначатимуть у 65 років. Особи, страховий стаж яких буде менше 15 років, матимуть право на призначення державної соціальної допомоги після досягнення 65 років за сукупним доходом сім”ї.
Якщо у майбутнього пенсіонера на момент призначення пенсії не буде необхідного страхового стажу, він матиме право обрати: допрацювати необхідну кількість років або придбати необхідну  тривалість страхового стажу (але не більше 5 років).
З 1 січня 2018 року  планується скасувати право на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти, охорони здоров”я, соціального захисту та інших.  Пенсії за вислугу років призначатимуться лише військовослужбовцям.
Основна ідея  запропонованої реформи - відновити соціальну справедливість, як по відношенню до тих, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, так і до  майбутніх пенсіонерів. Якщо людина чесно працювала все життя, вона має гарантовано отримувати гідну пенсію.

До уваги фізичних осіб-підприємців!

Подбайте   про  майбутню  пенсію вже сьогодні

З 1 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок  за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску, що становить 352 грн. щомісяця ( 3200 х 22% х 0,5).
Звертаємо  увагу на те, що в разі сплати єдиного внеску в сумі 352 грн. за місяць, страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме півмісяця, що в подальшому  вплине на визначення права на пенсію за віком та її розмір.
Для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності  до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не  меншій, як мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.
Пенсійна реформа, яку планується запровадити  з 01.10.2017 року, передбачає  залежність віку виходу на пенсію від  наявного страхового стажу.  Особам, в яких на момент призначення пенсії не буде необхідної кількості страхового стажу, прийдеться допрацьовувати або придбати необхідну кількість років ( але не більше п’яти).
 

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 16.06.2017 року профінансовано 65,1 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 40 388,3 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 18 червня. Поштові відділення забезпечені коштами по 19 червня повністю, 20 червня  частково.


 
 

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

13 червня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Жанна Нескорожена провела зустріч у трудовому колективі ТВБВ 10026-0594 АТ «Ощадбанк».
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, зміни в пенсійному законодавстві, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізацію заробітної плати та трудових відносин, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».
14 червня 2017 року начальник Яготинського відділу обслуговування громадян Віта Кононенко провела виїзний прийом громадян в Супоївській сільській раді.
По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, призначення пенсії за вислугу років працівникам освіти) звернулось 2 громадян. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Затверджено стандарти надання адміністративних послуг Пенсійним фондом України

Відповідно до Положення  про  Пенсійний  фонд України, затвердженого  Указом  Президента  України від 06.04.2011р. N 384,   правлінням   Пенсійного   фонду України 29 листопада 2011року було прийнято постанову № 36-4 "Про затвердження стандартів надання  адміністративних  послуг", зареєстровану  в  Міністерстві юстиції України 20.12.2011р. за №1473/20211.
 Постановою затверджено:
- Стандарт надання  адміністративної  послуги   зі   здійснення видачі   свідоцтва   про  загальнообов'язкове  державне  соціальне страхування;
- Стандарт надання   адміністративної   послуги  зі  здійснення  видачі пенсійного посвідчення.
Таким чином, управлінням Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (далі – управління) надаються наступні адміністративні послуги:
 1. видача пенсійних посвідчень;
 2. видача свідоцтв на загальнообов’язкове державне соціальне страхування .
Одержувачами адміністративної послуги (пенсійного посвідчення) є особи, які перебувають на обліку в управлінні як одержувачі пенсії (далі - пенсіонер).
Адміністративна послуга надається на підставі таких відомостей:
1) реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
2) прізвища, ім'я та по батькові;
3) дати народження;
4) статі;
5) номера особового рахунку;
6) виду пенсії: за віком, по інвалідності, у разі втрати годувальника, за вислугу років;
7) групи, причини інвалідності;
8) терміну дії посвідчення.
Відомості надаються управлінню відповідно до Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі пенсійних посвідчень в Пенсійному фонді України та його органах, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.03.2004 N 4-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.04.2004 за N 427/9026 (далі - Порядок).
Управління після надходження зазначених відомостей від пенсіонера забезпечує виготовлення пенсійних посвідчень.
Термін виготовлення пенсійних посвідчень - один місяць.
Пенсійне посвідчення видається управлінням особисто пенсіонеру або іншій особі, яка представляє інтереси пенсіонера, на підставі нотаріально засвідченого доручення, а у разі, якщо пенсіонером є неповнолітня або недієздатна особа, - опікуну, піклувальнику, батькам при пред'явленні паспорта та відповідних підтверджувальних документів під підпис у журналі обліку пенсійних посвідчень.
У випадках неточного запису, виявлення помилки, у випадку смерті пенсіонера, якщо пенсія призначена на підставі документів, що містять недостовірні відомості, та в інших випадках, передбачених законом, пенсійне посвідчення підлягає знищенню
У разі якщо пенсіонер виявив бажання отримувати інший вид пенсії, видається нове посвідчення, а у разі, якщо пенсійне посвідчення стало непридатним для користування або втрачено, за заявою особи, якій призначено пенсію, видається його дублікат.
У таких випадках робиться відповідна відмітка у пенсійній справі.
Старе пенсійне посвідчення або пенсійне посвідчення, яке стало непридатним для користування, підлягає знищенню.
Адміністративні послуги щодо видачі пенсійних посвідчень та страхових свідоцтв здійснюються безоплатно.
Вимоги до посадових осіб, які безпосередньо забезпечують надання адміністративних послуг, встановлені законодавством України про державну службу.
Надання адміністративних послуг здійснюється за адресами:
 1. Для жителів смт. Згурівки та Згурівського району: Київська обл., смт. Згурівка, вул. Українська, 19.
 2. Для жителів м. Яготина та Яготинського району: Київська область, м. Яготин, вул. Шевченка, 235.
 3. Для жителів м. Переяслава-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району: Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 28.
Одержувачі адміністративних послуг можуть отримати консультаційну допомогу з питань, пов'язаних з наданням адміністративних послуг, за контактними телефонами:
 1. Для жителів смт. Згурівки та Згурівського району:                         04570-5-04-38, 04567-5-38-20
 2. Для жителів м. Яготина та Яготинського району:                           04575-5-65-56,  04567-5-38-20
 3. Для жителів м. Переяслава-Хмельницького та Переяслав-Хмельницького району: 04567-5-38-20
Одержувачі адміністративної послуги можуть отримати консультаційну допомогу з питань, пов'язаних з наданням адміністративних послуг на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua.
Видача пенсійних посвідчень здійснюється відповідно до графіка роботи управління.
Послуги надаються у міру надходження відповідних документів у терміни, визначені законодавством.
Скарга на дії працівників органів Фонду щодо недотримання Стандарту розглядається управлінням, Пенсійним фондом України в установленому законодавством порядку.
 
 

У ЛЮБОМИРІВЦІ НА ЗГУРІВЩИНІ ВІДКРИВСЯ ПУНКТ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління  Пенсійного фонду України Київської області продовжує відкривати пункти обслуговування громадян, наближаючи надання послуг безпосередньо до отримувачів.
9 червня 2017 року в приміщенні Любомирівської сільської ради Згурівського району розпочав роботу   пункт обслуговування громадян, який відкрив начальник  Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Василь Шмигановський та сільський голова Валентина Гуменюк за участю депутатів сільської ради та представників управління.
Пункт обслуговування працюватиме щовівторка.  Відвідувачам надаватимуть послуги:
1. Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення.
2. Прийом замовлень на видачу довідок:
- про розмір пенсії;
- про перебування на обліку;
- про заробітну плату за формою ОК-5 (ОК-2, ОК-7).
3. Видача виготовлених довідок.
4. Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.
5. Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.
11. Прийом заяв та документів щодо:
- переведення пенсії за новим місцем проживання;
- виплата пенсії за довіреністю;
- зміни способу виплати пенсії;
- поновлення виплати пенсії;
- перерахунку призначення пенсій;
- встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
- виплати недоотриманої пенсії.
 

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

13 червня 2017 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Київської області відбулись зустрічі з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.
Тема заняття: «Види пенсійних виплат і соціальних послуг».
Начальники Переяслав – Хмельницького, Яготинського та Згурівського відділів обслуговування громадян Світлана Перескокова, Віта Кононенко та Валентина Шишко розповіли присутнім, що умови набуття права та порядок визначення розміру пенсійних виплат, пенсійний вік при досягненні якого особа має право на пенсію за віком, визначається Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».
Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що за рахунок коштів Пенсійного фонду України в солідарній системі призначаються такі пенсійні виплати:
- пенсія за віком;
- пенсія по інвалідності внаслідок загального захворювання (у тому числі каліцтва, не пов’язаного з роботою, інвалідності з дитинства);
-  пенсія у зв’язку з втратою годувальника.
Особі, яка має одночасно право на різні види пенсії (за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника), призначається один із цих видів пенсії за її вибором.
Особі, яка має право на довічну пенсію, призначається один з видів довічної пенсії за її вибором.
 
 

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад Державної служби Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

1

2

3

4

5

6

Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Головний спеціаліст Яготинського відділу з питань приз-начення, перерахунку та виплати пенсій

 

 Категорія - В

   12.06.2017

11.07.2017

Вища юридична

 

 

0959458096

 

 

 

 

 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом Переяслав-Хмельницького

об’єднаного управління

Пенсійного фонду України

Київської обалсті

від 12.06.2017 №78

 

УМОВИ 
проведення конкурсу
на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста Яготинського відділу з питань пизначення, перерахунку та виплати пенсій  
Переяслва-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

 

Посадові обов’язки

 Забезпечення реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання вимог актів законодавства про пенсійне забезпечення  ведення, оформлення пенсійних справ, прийом документів на призначення та перерахунок пенсій.

Умови оплати праці

 Визначаються, виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій і схем посадових окладів

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкова. (на період відпутки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років)

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається рєзюме у довільній формі.
 3. Письмова заява, в якій повідомляють, що до них не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 ЗУ „Про очищення влади”, та надають згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно них відповідно до зазначеного Закону або копію довідки про результати такої перевірки.
 4. Копію (копії) документа (документів) про освіту.
 5. Заповнену особову картку встановленого зразка.
 6. Декларацію осіб  уповноважених на виконання функцій держави за минулий рік.
 7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державою мовою.

Строк подання документів: 30 календарних днів з дня об’яви оголошення (до 11.07.2017)

Дата, час і місце проведення конкурсу

 14.07.2017, Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області, м. Яготин вул.Шевченка буд.235

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Орел Тетяна Олексіївна

0959458096

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

                  10485@ ko.pfu..gov.ua

Загальні вимоги

 

Освіта

Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи

Досвід роботи не обов’язковий

Володіння державною мовою

Вільно

Спеціальні вимоги

 

Освіта

Юридична

Знання законодавства

Конституція України, ЗУ „Про пенсійне забезпечення”;

ЗУ „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, ЗУ «Про державну службу», ЗУ «Про очищення влади», ЗУ «Про запобігання корупції»

Професійні чи технічні знання

Вільне володіння   ПК

 Спеціальний  досвід роботи

-

Знання  сучасних інформаційних технологій

Уміння збирати  та опрацьовувати інформацію за допомогою сучасних засобів інформаційного обміну

Особисті якості

Мобільність, комунікабельність, відповідальність,  порядність