Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

На допомогу захисникам Батьківщини!Щодо фінансування пенсійних виплат на 28.07.2017 року

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області повідомляє, що станом на 28.07.2017 завершено фінансування виплати пенсій та грошових допомог поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському,  Згурівському районах.  У грошовому еквіваленті це становить 61 624,2 тис. грн. Банківські установи та поштові відділення профінансовані в повному обсязі.

 

Оголошено щорічний конкурс дитячої творчості

З метою пропаганди та популяризації мистецтва різних напрямків серед підростаючого покоління, головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області та комітетом профспілки працівників Пенсійного фонду України було оголошено щорічний конкурс малюнків, вишивки  та аплікацій серед дітей  працівників головного та територіальних управлінь Пенсійного фонду України у Київській області.

         До 7 серпня в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні проходитиме конкурс дитячих робіт у номінаціях: малюнок, вишивка, аплікація, ручні вироби. Цікаві роботи на конкурс представили діти працівників управління Переяслава – Хмельницького, Яготина та Згурівки.

Роботи переможців візьмуть участь у фіналі конкурсу дитячої творчості, який відбудеться  в головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області. 

ПРОВЕДЕННЯ ДНЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ В СЕЛІ СОТНИКІВКА

19 липня 2017 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Маргарита Федусенко  провела День Пенсійного фонду в селі Сотниківка Яготинського району, зокрема виїзний прийом громадян та зустріч з населенням. По питаннях пенсійного забезпечення  (підвищення пенсії з 01.05.2017, призначення пенсії за вислугу років) звернулось 3 громадян, на які було  надано вичерпні відповіді.

На зустріч з населенням Федусенко М.М. довела до відома  присутніх  основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».

 Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були:

- основні засади пенсійної реформи;

- залучення застрахованих осіб до реєстрації на ВЕБ – порталі Пенсійного фонду;

- легалізація заробітної плати;

- популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».

         Також було проведено флешмоб – акцію на тему: «Наполягайте на легалізації Вашої заробітної плати – скористайтесь правом на гідну пенсію».

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ


21 липня 2017 року начальник Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Світлана Важка провела виїзний прийом громадян в Усівській сільській раді.

По питаннях пенсійного законодавства (підвищення пенсії у зв’язку із зміною прожиткового рівня з 01.05.2017 року, зарахування страхового стажу) звернулось 2 громадян. Питання розглянуто та надано  відповіді.

24 липня 2017 року головний спеціаліст  Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Світлана Денисюк провела зустріч у трудовому колективі ТОВ «Яготинводексплуатація».

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати, популяризовано видання Фонду – газету «Пенсійний кур’єр».

 

Про роботу Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги

З метою захисту прав вразливих верств населення, покращення їхнього доступу до правосуддя шляхом надання безоплатної правової допомоги, Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України надає інформацію про роботу Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
у 
Київській області

Адреса: вул. Гайок, 4а, м. Біла Церква, Київська область, 09104, Україна
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:        0-800-213103
Електронна адреса:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Веб-сайт: http://kyivreg.legalaid.gov.ua/ua/
Директор: Кіккас Віктор Едгардович

 

 Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

Броварський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Бровари, вул. Гагаріна, 16

Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги

м. Переяслав-Хмельницький, вул. Оболонна, 2 в

Яготинське бюро правової допомоги

м. Яготин, вул. Незалежності, 116

Згурівське бюро правової допомоги

смт. Згурівка, вул. Українська, 19, 4 поверх

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

          Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 21.07.2017 року профінансовано 90,2 % пенсій від місячної потреби.

        У грошовому еквіваленті це становить 55 656,4 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 23 липня. Поштові відділення забезпечені коштами по 25 липня.

Увага конкурс!

Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад 

Державної службови Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління 

Пенсійного фонду України Київської області

 

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

1

2

3

4

5

6

Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

 

Начальник Переяслав-Хмельницького відділу обслуговування громадян

20.07.2017

18.08.2017

Вища юридична, економічна освіта,

 

досвід роботи від 1-го року.

0959458096

Відбулася зустріч у трудовому колективі Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів

20 липня 2017 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі Переяслав-Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів.

Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.

Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», якими врегульовано питання пенсійного забезпечення у 2017 році, основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», очікувані зміни в пенсійному законодавстві, легалізація заробітної плати та  популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».