Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 12.10.2018 року профінансовано 48,4 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 37 099,4 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 15 жовтня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 15 жовтня.

 

 

 

Проведення спільного прийому

В рамках Меморандуму про взаємодію та співробітництво між головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області, Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Київській області, 10 жовтня 2018 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області відбувся черговий спільний прийом громадян мобільним консультаційним пунктом доступу до безоплатної правової допомоги.
Прийом проводили головний спеціаліст відділу «Переяслав – Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Владислав Симонович, заступник начальника Переяслав – Хмельницького відділу ДВС Сергій Дудка, головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Наталія Хондошко. В ході прийому надано консультації 6 особам.
Всі присутні отримали інформаційні матеріали та буклети «Я маю право!», по легалізації заробітної плати, щодо переваг реєстрації користувачів на веб – порталі Пенсійного фонду та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду.
Наступний прийом громадян з надання безоплатної правової допомоги відбудеться 24.10.2018 року.

Проведення зустрічі в трудовому колективі

4 жовтня 2018 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі НЦК «Зустріч».
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, де кожна застрахована особа має змогу побачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку.
Також до відома присутніх доведено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень про призначення, перерахунок, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями.
Серед питань, які розглядались на зустрічі, також були: основні положення  проекту Закону України «Про внесення  змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», легалізація заробітної плати та  переваги офіційного працевлаштування.
По закінченню зустрічі присутні отримали буклети в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!» та нових он – лайн можливостей Пенсійного фонду.
 
 
 
 
 
 
 
 

Участь у засіданні координаційної ради

04.10.2018 року начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян об’єднаного управління Пенсійного фонду Ніна Бурчик взяла участь у засіданні координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху при Переяслав – Хмельницькій районній державній адміністрації.
Ніна Олександрівна  розповіла перевізникам про переваги отримання електронного пенсійного посвідчення, за допомогою якого можна не лише отримати пенсію, а й сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн – послуг. Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами.
Наостанок присутнім було роздано інформаційні буклети.

 

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області розпочало фінансування виплати пенсій жовтня 2018 року по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 05.10.2018 року профінансовано 18,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 13 955,8 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 7 жовтня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 8 жовтня повністю, 9 жовтня частково.
 

Проведено заняття в « школі майбутнього пенсіонера»

27 вересня 2018 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Київської області відбулась зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.
Тема заняття: «Умови призначення пенсії по інвалідності».
Начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Ніна Бурчик розповіла присутнім, що відповідно до статті 30 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія по інвалідності призначається в разі настання інвалідності, що спричинила повну або часткову втрату працездатності за наявності необхідного страхового стажу, як для осіб з інвалідністю I, II, III груп.
Пенсія по інвалідності від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання призначається відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності».
Згідно статті 32 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» особи, яким встановлено інвалідність, мають право на пенсію по інвалідності, залежно від групи інвалідності, за наявності відповідного страхового стажу на час настання інвалідності або на день звернення за пенсією.
Якщо інвалідність настала в період проходження строкової військової служби або внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича (Революції Гідності), у особи, яка звернулася за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року, то пенсія по інвалідності призначається особі незалежно від наявності страхового стажу.
 

Проведення виїзного прийому

26 вересня 2018 року в селі Вовчків відбувся виїзний прийом громадян, який провела начальник Переяслав – Хмельницького відділу  обслуговування громадян Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Ніна Бурчик.
Відвідувачі цікавились питаннями призначення пенсії за віком, по втраті годувальника, перерахунком стажу. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.
Присутнім на зустрічі було роз’яснено інформацію про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування, яке включає в себе набір стандартних повідомлень про призначення, перерахунок пенсії, а також про накопичений страховий стаж та сплату внесків роботодавцями.
З працівниками Вовчківської сільської ради також було проведено флешмоб – акцію щодо легалізації заробітної плати.
Наприкінці зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!» та нових on – line можливостей Пенсійного фонду.

ОГОЛОШЕННЯ

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян в с. Вовчків спеціалістами управління, який відбудеться 26.09.2018 року о 10.00 год. в приміщенні Вовчківської сільської Переяслав - Хмельницького району.