Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!Оголошення

Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян спеціалістами управління в с. Виповзки, який відбудеться 22.05.2019 року о 10.00 год. в приміщенні Виповзької сільської ради Переяслав - Хмельницького району.

 

 

В пенсійному фонді проведено «день вишиванки»

16 травня працівники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області кожного року приходять на роботу у вишиванках.

Основною метою цього заходу є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишита сорочка, виступаючи оберегом, символом краси і молодості, вкотре «проголошує», що в серцях кожного з нас міцно вкоренилася любов до Батьківщини, українських традицій та української історії.

Різноманітні орнаменти вишиванок радували не тільки самих працівників, а й відвідувачів управління в Переяславі - Хмельницькому, Яготині та Згурівці.

Проведено екскурсію на фабрику вишиванок

15 травня працівники Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели екскурсію на фабрику художніх виробів ім. Богдана Хмельницького, приурочену до  Дня вишиванки – свята національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції та об’єднати  українців.         

Це унікальна фабрика, якій вже більше 100 років. На початку ХХ століття в цьому приміщенні була єврейська синагога. Як культова споруда функціонувала з 1901 по 1926 рік. Переяславська синагога була не тільки релігійним центром, а й центром суспільного і культурного життя євреїв.   Фабрика – одне з найстаріших  підприємств такого типу в Україні, функціонує вона з 1960 року. Виготовляють художні вироби як на спеціальних швейних машинках, так і вручну. Всередині справжня машина часу - тут досі вишивають п’яльцями та переносять малюнки через копірки. При такому підході зберігаються старовинні традиції українського народу.

В асортименті фабрики різноманітні вироби машинної та ручної вишивки, художнього ткацтва. Це – вишиті жіночі, чоловічі та дитячі сорочки й блузи, рушники, скатертини, серветки, постільна білизна, знамениті плахтові вироби. Окрім того, на підприємстві створюються  моделі сучасного одягу на основі використання традицій крою та художнього оформлення народного вбрання, декоративних тканин.

Побувавши в цехах фабрики, побачивши на власні очі процес ткання рушника, вже готові вироби, працівники Пенсійного фонду ніби доторкнулися до самих витоків українських традицій та етнічності, відчули себе справжніми українцями, які  повинні берегти та цінувати надбання українського народу.

        

        

Проведення зустрічі в трудовому колективі

14 травня 2019 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі  Переяслав – Хмельницького педагогічного університету.

Присутнім роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб  на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах», порядок та терміни подання звітності з єдиного соціального внеску та запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Оксана Вікторівна також розповіла про запровадження Пенсійним фондом СМС – інформування населення.

З працівниками університету також проведено флешмоб – акцію по легалізації заробітної плати.

Наприкінці зустрічі всі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.

Участь у заходах до дня пам’яті та примирення

8 травня 2019 року на березі Дніпра біля пам’ятного знаку героям Букринського плацдарму, де точилися запеклі бої за звільнення Києва у вересні 1943 року, зібралися очільники району, голови сільських рад, керівники установ та організацій. Тут проходили  урочисті заходи, присвячені 74 – річниці Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні та молебень за мир і злагоду в Україні та  захисників Вітчизни, в яких взяла участь голова комісії з припинення Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Тетяна Бугай.

У кожній українській родині зберігається пам'ять про людей, які воювали на фронтах Другої світової війни. Присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, подякували ветеранам за мирне небо та поклали квіти біля кам’яної стели.

Прийом громадян мобільною точкою доступу

7 травня 2019 року в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!», в  Переяслав – Хмельницькій міській раді та Гайшинській сільській раді відбулися прийоми громадян мобільною точкою доступу з надання безоплатної правової допомоги, в роботі якого взяв участь головний спеціаліст - юрисконсульт Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Артур Шпанюк.

Прийом громадян проводили: начальник Переяслав – Хмельницького міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Григорій Соколов, начальник відділу «Переяслав – Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Задорожній, головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Наталія Хондошко, завідувач Переяслав – Хмельницькою районною державною нотаріальною конторою Ярослав Коляденко.

В ході спільного прийому безоплатну правову допомогу отримали 6 громадян з питань спадкового, сімейного, адміністративного, житлового та договірного права та питаннями, які стосувались права на пенсію.

Всі присутні на зустрічі отримали інформаційні буклети «Я маю право!»


 

 

Проведення «круглого столу»

      7 травня 2019 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів під головуванням генерального директора центру Раїси Голованової проведено засідання «круглого столу» щодо змін у законодавстві стосовно роботи центрів соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, прав їх підопічних.
         В роботі «круглого столу» взяли участь начальник Переяслав – Хмельницького міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Григорій Соколов, головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Наталія Хондошко, завідувач Переяслав – Хмельницькою районною державною нотаріальною конторою Ярослав Коляденко, головний спеціаліст - юрисконсульт Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Артур Шпанюк та заступник начальника управління соціального захисту населення Переяслав – Хмельницької міської ради Ірина Іванюк.
          В ході дискусії сторони домовились про подальшу співпрацю у розв’язанні соціальних проблем.

Проведення виїзного прийому

17 квітня 2019 року  начальник Переяслав - Хмельницького відділу обслуговування громадян Ніна Бурчик провела виїзний прийом громадян в селі Переяславське.

В ході прийому присутні цікавились питаннями переведення пенсії з іншого міста, призначенням пенсії за віком, перерахунком пенсій з 01.03.2019 року та переліком необхідних документів для призначення пенсії.

На всі поставлені запитання  надано вичерпні відповіді.

Присутнім також роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат к «конвертах» та виплати житлових субсидій населенню у готівковій формі.

Наприкінці зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали.