Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

На допомогу захисникам Батьківщини!ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СТУДЕНИКІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

 

          Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що 27 лютого 2018 року о 10.00 год. за адресою: с. Студеники, вул. Переяславська, 19 розпочне роботу пункт обслуговування громадян Пенсійного фонду.

         Прийом громадян з питань пенсійного забезпечення проводитиметься спеціалістом управління  щовівторка   з 8.45 до 11.30  год.

ПРОВЕДЕНО ЗАНЯТТЯ В «ШКОЛІ МАЙБУТНЬОГО ПЕНСІОНЕРА»

20 лютого 2018 року в Переяслав – Хмельницькому об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Київської області відбулась чергова зустріч з громадянами передпенсійного віку в рамках проекту “Школа майбутнього пенсіонера”.

   Тема заняття: «Про міжнародні пенсії».

   Начальник Переяслав – Хмельницького відділу обслуговування громадян Ніна Бурчик розповіла присутнім, що пенсійне забезпечення держав – учасниць Угоди про гарантії прав громадян – учасниць Співдружності незалежних Держав у галузі пенсійного забезпечення від 13.03.1992 (Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, Росія, Україна) здійснюється за законодавством держави, на території якої вони проживають, з урахуванням трудового стажу і заробітної плати, набутих на території будь – якої з цих держав, а також  на території колишнього СРСР за період до набуття чинності цієї Угоди.

У разі переселення пенсіонера в межах держав – учасниць Угоди виплата пенсії за попереднім місцем проживання припиняється і призначається за новим місцем проживання, якщо пенсію того самого виду передбачено законодавством держави за новим місцем проживання пенсіонера.

 ПФУ

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

16 лютого 2018 року головний спеціаліст Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Маргарита Федусенко провела зустріч у трудовому колективі ПАТ «ПМК – 15»  м. Яготин.
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та основні засади пенсійної реформи з 01.10.2017.  На всі поставлені запитання було надано вичерпні відповіді.
Наприкінці зустрічі присутні отримали буклети та листівки з легалізації заробітної плати.

 

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

 Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 16.02.2018 року профінансовано 63,9 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 48 870,7 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 18 лютого включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 18 лютого повністю, 19 лютого частково.
 

ПРОВЕДЕННЯ ВИЇЗНОГО ПРИЙОМУ ТА ЗУСТРІЧІ В ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

15 лютого 2018 року заступник начальника Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Валентина Сябро провела виїзний прийом громадян в Аркадіївській сільській раді.
В ході прийому присутні  цікавились питаннями перерахунку пенсії після 01.10.2017, розміром заробітної плати для обрахунку пенсії, змінами в пенсійному забезпеченні з 01.01.2018 року.
Цього ж дня головний спеціаліст Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Світлана Кондратенко провела зустріч у трудовому колективі Середівського НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – дитячий садок».
Присутнім на зустрічі (9 чол.) було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах» та основні засади пенсійної реформи з 01.10.2017.  На всі поставлені запитання було надано вичерпні відповіді.
 
   

ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ

14 лютого 2018 року начальник  відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  Оксана Самійленко провела зустріч у трудовому колективі ПАТ «Яготинський маслозавод».
Присутнім на зустрічі (12 чол.) було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах». Всі бажаючі отримали коди для реєстрації на веб - порталі та  відповіді на поставлені запитання.

ПРОВЕДЕНО ПІДСУМКОВУ НАРАДУ

14 лютого 2018 року в приміщенні ПАТ «Яготинський маслозавод» відбулася підсумкова нарада Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.
 Яготинський маслозавод є одним з найбільших національних виробників молочної продукції. Кількість працівників на заводі становить більш як 900 осіб. Сплата єдиного соціального внеску з ПАТ «Яготинський маслозавод» зросла на 34 %  та планується її збільшення ще на 10 % з 01.02.2018 року.
У нараді взяли участь: начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василь Фатхутдінов, Яготинський міський голова Наталія Дзюба, в.о. голови Яготинської районної державної адміністрації Ольга Рудніцька, голова Згурівської районної державної адміністрації Валерій Мозговий, голова правління ПАТ «Яготинський маслозавод» Олександр Сіренко, голова ревізійної комісії ТОВ «Сільськогосподарське підприємство ім. А.Г. Кравченка» Володимир Семеняка, голова громадської організації «Асоціація учасників АТО» Юрій П’ята, голова Яготинської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Микола Юрченко. 
Про роботу  управління за 2017 рік доповів начальник управління Василь Шмигановський, про впровадження пенсійної реформи та роботу пунктів обслуговування громадян – перший заступник начальника управління Тетяна Бугай. Про роботу відділів доповіли Оксана Самійленко, Валентина Дзюба, Вікторія Гелевера.
Робота Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  протягом звітного періоду була спрямована на наповнення бюджету фонду, співпрацю з місцевими органами влади та роботодавцями, у визначені законодавством терміни проводились призначення та перерахунки пенсій, здійснювався прийом громадян, проводилась роз’яснювальна робота серед пенсіонерів, громадян працездатного віку та  учнівської молоді  на виїзних прийомах, зустрічах за місцем проживання та у трудових колективах. Дуже велика увага приділяється роботі з учасниками АТО та членами сімей загиблих військовослужбовців.
Основна увага доповідачами та запрошеними гостями акцентувалась на інформаційно – роз’яснювальній роботі по пенсійній реформі,  накопичувальній системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та роботі  пунктів обслуговування громадян.
По закінченню підсумкової наради  начальник головного управління та всі запрошені гості подякували керівництву та колективу управління за плідну роботу та побажали подальших успіхів у роботі.

  

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області продовжує фінансування виплати пенсій лютого 2018 року по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 09.02.2018 року профінансовано  36,6 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 27989,1 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 11 лютого включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 12 лютого повністю, 13 лютого частково.