Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад категорії «Б» Державної служби Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

Назва управління в якому оголошено конкурс, його адреса

Найменування посади із зазначенням структкурного підрозділу, категорія

Інформація про дату оприлюднення на офіційному веб-сайті Нацдержслужби

Кінцевий термін прийняття докуметів

Основні вимоги до кандидатів

Контактний телефон

1

2

3

4

5

6

Переяслав-Хмельницьке  об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

Завідувач сектору по роботі з персоналом

Категорія «Б»

Освіта вища,

магістр

0930910490

08400

Київська область

м.Переяслав-Хмельницький

вул.Б.Хмельницького

28

Начальник юридичного відділу

Категорія «Б»

Освіта вища,

магістр

0930910490

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 20.04.2018 року профінансовано 83,7 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 63 558,2 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 22 квітня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 22 квітня повністю, 23 квітня частково.

Проведення виїзного прийому

17 квітня 2018 року заступник начальника  Яготинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Вікторія Кобенко провела виїзний прийом громадян в Ничипорівській  сільській раді.

На прийом по питаннях пенсійного забезпечення (перерахунок пенсії по ст.42 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», відрахування пенсії згідно виконавчого листа, виплата пенсій та донарахування стажу працюючим пенсіонерам) звернулось 5 осіб. Всі питання розглянуто та надано вичерпні відповіді.

Присутнім також було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб-порталі Пенсійного фонду.

Наприкінці всі отримали буклети та інформаційні матеріали в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Проведено виїзний прийом та зустрічі в трудовому колективі

12 квітня 2018 року  головний спеціаліст Згурівського відділу обслуговування громадян Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Здор провела виїзний прийом громадян в Пасківщинській сільській раді.

В ході прийому присутні  цікавились питаннями призначення пенсії за віком, перерахунку пенсії з 01.01.2018, зарахуванням стажу, переходом на інший вид пенсії.

Цього ж дня начальник  Згурівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Світлана Важка провела зустріч у трудовому колективі ТОВ «ВАН – ХОФ Юкрейн лтд».

Присутнім на зустрічі (11 чол.) було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб-порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах».  На всі поставлені запитання було надано вичерпні відповіді.

Наприкінці зустрічі було розповсюджено буклети в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!».

Участь у загальнообласній акції для молоді

11 квітня 2018 року в рамках проведення загальнообласної акції для молоді «Живи та працюй в Україні» відбулася зустріч представників соціальних служб Переяславщини з учнями Переяслав – Хмельницького центру професійно – технічної освіти.

Заступник начальника Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Любов Максимець розповіла присутнім про переваги отримання офіційної заробітної плати та легального працевлаштування. Також довела до відома присутніх інформацію про роботу веб – порталу Пенсійного фонду та розповсюдила буклети та інформаційні матеріали в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!»

ВИПЛАТИ ЧІТКО ЗА ГРАФІКОМ

Переяслав-Хмельницьке об`єднане управління Пенсійного фонду України Київської області здійснює фінансування виплати пенсій поточного місяця по місту Переяславу-Хмельницькому, Переяслав-Хмельницькому, Яготинському, Згурівському районах і станом на 06.04.2018 року профінансовано 27,2 % пенсій від місячної потреби. У грошовому еквіваленті це становить 20 632,5 тис. грн. Банківські установи забезпечені коштами по 9 квітня включно. Поштові відділення забезпечені коштами по 10 квітня повністю, 11 квітня частково.

проведення виїзного прийому та зустрічі в трудовому колективі

3 квітня 2018 року перший заступник начальника Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Бугай та головний спеціаліст Переяслав - Хмельницького відділу обслуговування громадян Ганна Михайленко провели виїзний прийом громадян в селі Велика Каратуль.
В ході прийому присутні цікавились питаннями перерахунку пенсії з 01.10.2017, призначенням пенсії за віком, змінами в пенсійному законодавстві з 01.01.2018 року.
Цього ж дня Тетяна Бугай провела зустріч у трудовому колективі ПОА  «Україна».
Присутнім на зустрічі було роз’яснено переваги реєстрації застрахованих осіб на веб – порталі Пенсійного фонду, наслідки отримання заробітних плат в «конвертах».  На всі поставлені запитання  надано вичерпні відповіді.
Наприкінці зустрічі присутні отримали буклети та інформаційні матеріали в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Оголошення

Переяслав-Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє про проведення виїзного прийому громадян у Великокаратульській сільській раді спеціалістами управління, який відбудеться 03.04.2018 об 11.00 годині в приміщенні сільської ради села Велика Каратуль Переяслав-Хмельницького району.