"Урядова гаряча лінія"

ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ З БУХГАЛТЕРАМИ УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ

11 січня 2018 року начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксана Самійленко провела семінар з бухгалтерами установ та організацій міста Переяслава - Хмельницького. Семінар відбувся в залі засідань Переяслав – Хмельницької міської ради. В роботі семінарів взяли участь понад 40 бухгалтерів підприємств та організацій.

Метою проведення семінарів є роз’яснення чинного законодавства України в частині подачі звітності по ЄСВ та реєстрації працівників підприємств на веб – порталі Пенсійного фонду.

Серед питань, які розглядалися на семінарі, були:

1. Вплив помилок у звітності по ЄСВ на Державний реєстр загальнообов’язкового державного соціального страхування.

2. Граничні терміни подання Додатку 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

3.  Виправлення помилок у звітності. Використання кодів типу нарахування 2 і 3.

4. Правила використання коду типу нарахувань «13».

5. Зміни при поданні звітності з 01.01.2018 року.

6. Легалізація трудових відносин.

7. Реєстрація громадян на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Оксана Самійленко за допомогою новітніх інформаційних технологій показала присутнім, як зареєструватись на WEB – порталі Пенсійного фонду та відповіла на численні запитання присутніх.