Участь у змаганнях по більярду

Вже стало доброю традицією проводити в головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області змагань з більярду. 03 листопада в с. Білогородка  Києво - Святошинського району відбувся  7 турнір з більярду серед працівників головного управління.
Команда Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління ПФУ Київської області у складі Олександра Касьяна, Анни Моспан та Артура Шпанюка також приймала участь  в цих змаганнях.
ІІ місце в номінації «Чоловіки» виборов заступник начальника відділу адміністрування, супроводження  інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації  Олександр Касьян.
Колектив працівників об’єднаного управління вітає своїх колег та  зичить  переможцям подальших спортивних звершень!