Проведення «круглого столу»

7 травня 2019 року в приміщенні Переяслав – Хмельницького центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів під головуванням генерального директора центру Раїси Голованової проведено засідання «круглого столу» щодо змін у законодавстві стосовно роботи центрів соціального захисту пенсіонерів та інвалідів, прав їх підопічних.
         В роботі «круглого столу» взяли участь начальник Переяслав – Хмельницького міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Григорій Соколов, головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Наталія Хондошко, завідувач Переяслав – Хмельницькою районною державною нотаріальною конторою Ярослав Коляденко, головний спеціаліст - юрисконсульт Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Артур Шпанюк та заступник начальника управління соціального захисту населення Переяслав – Хмельницької міської ради Ірина Іванюк.
          В ході дискусії сторони домовились про подальшу співпрацю у розв’язанні соціальних проблем.