Прийом громадян мобільною точкою доступу

7 травня 2019 року в рамках проведення правопросвітницького проекту «Я маю право!», в  Переяслав – Хмельницькій міській раді та Гайшинській сільській раді відбулися прийоми громадян мобільною точкою доступу з надання безоплатної правової допомоги, в роботі якого взяв участь головний спеціаліст - юрисконсульт Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Артур Шпанюк.

Прийом громадян проводили: начальник Переяслав – Хмельницького міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області Григорій Соколов, начальник відділу «Переяслав – Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Задорожній, головний спеціаліст Переяслав – Хмельницького міськрайонного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Наталія Хондошко, завідувач Переяслав – Хмельницькою районною державною нотаріальною конторою Ярослав Коляденко.

В ході спільного прийому безоплатну правову допомогу отримали 6 громадян з питань спадкового, сімейного, адміністративного, житлового та договірного права та питаннями, які стосувались права на пенсію.

Всі присутні на зустрічі отримали інформаційні буклети «Я маю право!»