Участь у заходах до дня пам’яті та примирення

8 травня 2019 року на березі Дніпра біля пам’ятного знаку героям Букринського плацдарму, де точилися запеклі бої за звільнення Києва у вересні 1943 року, зібралися очільники району, голови сільських рад, керівники установ та організацій. Тут проходили  урочисті заходи, присвячені 74 – річниці Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні та молебень за мир і злагоду в Україні та  захисників Вітчизни, в яких взяла участь голова комісії з припинення Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Тетяна Бугай.

У кожній українській родині зберігається пам'ять про людей, які воювали на фронтах Другої світової війни. Присутні вшанували пам'ять загиблих бійців, подякували ветеранам за мирне небо та поклали квіти біля кам’яної стели.