УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ ТУРНІРУ З ШАШОК

VІІ Турнір із шахів і шашок серед дітей працівників управлінь Пенсійного фонду у Київській області, який відбувся 30 травня в Дитячо – юнацькій спортивній школі «Юність», що в м. Біла Церква, зібрав учасників від учнів молодших класів до «поважних» одинадцятикласників із різних куточків Київщини. Турнір  приурочено до Міжнародного дня захисту дітей. Учасники змагались у майстерності гри та боролись за першість у змаганнях.
Переяслав – Хмельницьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області в шахово - шашковому турнірі представляли учні 1   класу ЗОШ №  Кіріл Самійленко та 3–а  класу ЗОШ № 6 Ліза Гріненко, які продемонстрували свій талант та волю до перемоги.
Почесні грамоти та солодкі подарунки учасникам турніру вручила голова комісії з припинення Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Тетяна Бугай, яка  побажала дітям успіхів у навчанні та майбутніх спортивних звитяг.