Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Інформація про проведення повідомної реєстрації колективних договорів (змін, доповнень)

Колективний договір – це основний інструмент захисту забезпечення прав та інтересів працівників. Він укладається на основі чинного законодавства, прийнятих сторонами зобов’язань з метою регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин і узгодження інтересів працівників та роботодавця.

Правові засади розроблення, укладання і виконання колективних договорів визначено Законом України «Про колективні договори і угоди». Норми цього Закону поширюються на підприємства, установи, організації незалежно від форм власності й господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективний договір підлягає повідомній реєстрації органами виконавчої влади (управлінням соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації).

 На виконання Кодексу законів про працю України, Закону України «Про колективні договори і угоди» пропонуємо керівникам підприємств, установ, організацій району усіх форм власності переглянути чинні колективні договори, з врахуванням змін трудового законодавства, або укласти нові, термін дії яких минув, а також укласти колективний договір на тих підприємствах, в яких він відсутній.

Протягом строку дії до колективного договору можуть вноситися зміни і доповнення за взаємною згодою сторін в порядку, визначеному колективним договором. Зміни і доповнення у колективний договір також підлягають повідомній реєстрації.

На підприємствах, в установах та організаціях району станом на 01.01.2020 року управлінням зареєстровано 127 колективних договорів (угод), якими охоплено 5554 працюючих, або 85,4 % від усієї кількості штатних працівників.

 

Перелік підприємств, організацій та установ усіх форм власності  району, які зареєстрували колективний договір  в управлінні соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації

протягом 2019 року

ТОВ «Пелском», СФГ «Арапин», Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Переяслав», Вовчківська сільська рада, ТОВ «Агро-Техно-Сервіс», Мазінська сільська рада, Пологи - Яненківська сільська рада, Дівичківське СТ, СП ТОВ «Нива Переяславщини», Комунальне підприємство «Господар», Дівичківська сільська рада, Виповзька сільська рада, Горбанівська сільська рада, ФГ «Колосок», ПОА «Україна», ПрАТ «Переяславський ЕКХП», ПП «Земля Переяславщини», ПП «Євро - Нива», ФГ «Калина», Пристромська сільська рада, ТОВ «Регіонземсервіс», ТОВ «Нива Фарм», ПП «Строкова - Агро», ТОВ «Гарант», ФГ «Геркулес», СПП «Київська Русь», ТОВ «Пелском» (зміни до кол. договору), ПП «Марценюк В.М.», СФГ «Наталка», ФГ «Бебешео В. І.», ДП «Переяслав-Хмельницьке лісове господарство» (зміни до кол. договору), ФГ «Калита», ТОВ СП «Нібулон» (зміни до кол. договору), Звіроплемгосп, Переяслав-Хмельницький районний територіальний центр соціального обслуговування(надання соціальних послуг), КОЦСПР дітей «Переяслав» (зміни до кол. договору), СП ТОВ «Нива Переяславщини» (зміни до кол. договору), ТОВ «Тіволі Фюр», ПрАТ «Переяславський ЕКХП» (зміни до кол. договору).

Проведено засідання робочих груп з питань дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення підприємствами, установами та організаціями району

21 листопада 2019 року відбулося чергове засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко за участю представників Пенсійного фонду, податкової,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Згідно порядку денного розглянуті питання дотримання законодавства про оплату праці, нарахування  заробітної плати в розмірі не менше мінімального.

 З метою вжиття дієвих заходів керівники підприємств, які нарахували заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму надали письмові пояснення щодо причин відповідного нарахування.

Прийнято рішення і надалі здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності.

Інф. управління соціального захисту населення РДА

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

19 листопада 2019 року під головуванням заступника голови адміністрації Анни Скляренко було проведено засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), було розглянуто питання про надання житлової субсидії, а саме:

І. Про надання житлової субсидії сім`ям в складі яких є зареєстровані, але фактично не проживають – 79сім’ям.

ІІ. Про призначення житлової субсидії особам дохід яких менше мінімальної заробітної плати/не сплата ЄСВ - 41 сім’ям.

ІІІ. Про призначення житлової субсидії на підставі договору найму
–11 сім’ям.

ІV. Про призначення житлової субсидії у випадку коли особа або член домогосподарства надають соціальні послуги – 4 сім’ям.

V. Про надання житлової субсидії внутрішньо переміщеним особам (п.74 Положення  про порядок призначення та надання  населенню субсидій).- 3 сім’ям.

VІ. Про призначення житлової субсидії у разі коли особа або член домогосподарства перебувають у складних життєвих обставинах – 2сім᾽ям.

VІІ. Про надання житлової субсидії на понаднормову плащу житла – 17 сім’ям.

VIIІ. Про перевірку фактичного проживання та відомостей, наданих  внутрішньо переміщеним особам для призначення (відновлення) або відмову в призначенні соціальної виплати (в т.ч.пенсій).- 9сім’ям.

 ІХ. Про призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім»ям з врахування конкретних обставин, що склались в сім’ях заявників керуючись ст..23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України  «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003р. №250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім᾽ям».-3сім’ям.

Інф. управління соціального захисту населення РДА

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

05 листопада 2019 року під головуванням виконуючої обов’язки начальника управління соціального захисту населення Світлани Осіпової було проведено засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), було розглянуто питання про надання житлової субсидії, а саме:

І. Про надання житлової субсидії сім`ям в складі яких є зареєстровані, але фактично не проживають –55 сім’ям;

ІІ. Про призначення житлової субсидії особам дохід яких менше мінімальної заробітної плати/не сплата ЄСВ - 20 сім’ям;

ІІІ. Про призначення житлової субсидії на підставі договору найму – 4 сім’ям;

ІV. Про призначення житлової субсидії у випадку коли особа або член домогосподарства надають соціальні послуги – 6 сім’ям;

V. Про надання житлової субсидії на понаднормову плащу житла – 26 сімей;

VI. Про надання житлової субсидії внутрішньо переміщеним особам (п.74 Положення про порядок призначення та надання  населенню субсидій).-2 сім’ї.

Інф. управління соціального захисту населення РДА

Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших грошових виплат

30 жовтня 2019 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбулося чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших грошових виплат під керівництвом виконуючого обов’язки голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрія Коркача за участю представників відділу поліції, Пенсійного фонду, податкової, центру зайнятості, управління соціального захисту населення та підрозділів районної державної адміністрації.

На засіданні комісії виносилися питання щодо виконання доручення заступника голови Київської обласної адміністрації «Про здійснення заходів по погашенню заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

За підсумками роботи комісії надано ряд оперативних доручень спрямовані на удосконалення заходів з погашення заборгованості по даних внесках. Питання перебуває на контролі.

Інф. управління соціального захисту населення
Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації
  


 

Проведено засідання робочих груп з питань дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення підприємствами, установами та організаціями району

23 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко за участю представників Пенсійного фонду, податкової,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

На засідання робочих груп виносилося питання дотримання законодавства про оплату праці, нарахування  заробітної плати в розмірі не менше мінімального.

З метою вжиття дієвих заходів керівники підприємств, які нарахували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму надали пояснення щодо причин відповідного нарахування.

Прийнято рішення і надалі здійснювати моніторинг дотримання норм трудового законодавства суб’єктами господарської діяльності, з тим щоб унеможливити порушення гарантій з оплати праці.

 

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

22 жовтня 2019 року під головуванням заступника голови Анни Скляренко було проведено засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), було розглянуто питання про надання житлової субсидії, а саме:

І. Про надання житлової субсидії сім`ям в складі яких є зареєстровані, але фактично не проживають – 72 сім’ям.
ІІ. Про призначення житлової субсидії особам дохід яких менше мінімальної заробітної плати/не сплата ЄСВ - 31 сімей.
ІІІ. Про призначення житлової субсидії на підставі договору найму
– 3 сім’ям.
ІV. Про призначення житлової субсидії у випадку коли особа або член домогосподарства надають соціальні послуги – 2 сім’ї.
 
V. Про призначення житлової субсидії у випадку коли особа або член домогосподарства перебувають у складних життєвих обставинах – 1 сім’я.
 
VІ. Про надання житлової субсидії на понаднормову плащу житла – 7 сімей.
VII. Про надання житлової субсидії внутрішньо переміщеним особам (п.74 Положення  про порядок призначення та надання  населенню субсидій).-1 сім’я.
VIII. Про перевірку фактичного проживання та відомостей, наданих внутрішньо-переміщеними особами для призначення (відновлення) або відмову в призначенні соціальної виплати (в.т.ч.пенсій).
  IX. Про призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім»ям з врахуванням конкретних обставин, що склались в сім’ях заявників керуючись ст.. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», Постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2003року №250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги малозабезпеченим сім᾿ям».
X.Про надання пільг особам, які фактично проживають та бажають користуватися пільгами в Переяслав-Хмельницькому районі, але не зареєстровані за даною адресою (Постанова №117 «Про Єдиний державний автоматизований  реєстр. Які мають право на пільги».
 XI.Про призначення житлової субсидії будь-кому із складу домогосподарства, яка на дату купівлі перевищує 50тис. гривень.
 

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПЕРЕЯСЛАВ–ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ПИТАНЬ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ, НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ПІЛЬГ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

8 жовтня 2019р року під головуванням заступника голови Анни Скляренко було проведено засідання комісії Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (зі змінами), було розглянуто питання про надання житлової субсидії, а саме:
І. Про надання житлової субсидії сім`ям в складі яких є зареєстровані, але фактично не проживають – 24 сім’ям.
ІІ. Про призначення житлової субсидії особам дохід яких менше мінімальної заробітної плати/не сплата ЄСВ - 10 сімей.
ІІІ. Про призначення житлової субсидії на підставі договору найму
– 5 сім’ям.
ІV. Про призначення житлової субсидії у випадку коли особа або член домогосподарства надають соціальні послуги – 3 сім’ї.
V. Про надання житлової субсидії на понаднормову плащу житла – 7 сімей.
VI. Про перевірку фактичного проживання та відомостей, наданих внутрішньо переміщеними особами для призначення (відновлення) або відмову в призначенні соціальної виплати (в т.ч. пенсій) – 17 сімей.
VII. Про призначення соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з врахуванням конкретних обставин, що склались в сім’ях заявників – 2 сім’ї.
 
Інф. управління соціального захисту населення
Переяслав-Хмельницької РДА