Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення інформує, що 06.12.2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким вносяться зміни до низки Законів України, зокрема до статті 5 Закону України "Про психіатрічну допомогу" в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.
Змінами передбачено, що з 01.01.2017 року розмір зазначеної допомоги розраховується як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім’ї та середньомісячним сукупним доходом сім’ї за попередні шість місяців, але не може бути більше, ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць.
Разом з тим повідомляємо, що виплата грошової допомоги за січень відбуватиметься без урахування зазначених змін, оскільки на момент друку виплатних відомостей зміни до законодавства не набрали чинності.
З урахуванням цього, при розрахунку допомоги за лютий 2017 року  проведено перерахунок допомоги за січень 2017 року з урахуванням надміру виплачених коштів.
 
Начальник  управління
соціального захисту населення                   Н.Ю.Ясинчук