"Урядова гаряча лінія"

Нове місцезнаходження управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

Приміщення управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації вже не один рік потребувало капітального ремонту. Останнім часом воно стало аварійним, що унеможливлювало якісне та оперативне надання соціальних послуг населенню району.

І ось, завдяки плідній, злагодженій співпраці голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністраці Андрія Пряхіна із начальником Переяслав-Хмельницького відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Олесею Хмельницькою, у приміщенні Переяслав-Хмельницької об’єднаної державної податкової інспекції було надано кабінети для розміщеня управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації.

Хотілося б подякувати і директору Державного професійно-технічного закладу «Переяслав-Хмельницького центру професійно-технічної освіти» Миколі Лопаті, завдяки якому здійснено перевезення матеріально-технічної бази управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Відтак, з 12 лютого 2017 року управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації працюватиме у звичному режимі з 08.00 до 17.15 години за адресою: Київська область, місто Переяслав-Хмельницький, вулиця Богдана Хмельницького, 95. Номери телефонів залишаються без змін.