"Урядова гаряча лінія"

Управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації працює за новою адресою

Як повідомлялося раніше, з 12 лютого 2017 року управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації працює за новою адресою (Київська область, місто Переяслав-Хмельницький, вулиця Богдана Хмельницького, 95). Тож, 17 лютого заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Письменний, директор департаменту соціального захисту населення КОДА Вадим Галицький, голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін, міський голова Тарас Костін відвідали приміщення Переяслав-Хмельницької об’єднаної державної податкової інспекції, в якому вісім кабінетів займає управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Керівництво поцікавилося чи задоволений колектив новим місцем роботи, та чи приємно працювати в таких умовах.

Начальник управління соціального захисту населення Надія Ясинчук від усього колективу ще раз подякувала голові райдержадміністрації Андрію Пряхіну, начальнику Переяслав-Хмельницького відділення Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області Олесі Хмельницькій та всім, хто допоміг у перевезенні матеріально-технічної бази управління, за надану можливість комфортно працювати в новому приміщенні та якісно й оперативно надавати соціальні послуги населенню району.