Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

В зв’язку з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365 «Деякі питання здійснення виплат внутрішньо переміщеним особам» з метою здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам 06  березня 2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації під головуванням заступника голови РДА Любові Онопрієнко  відбулось спільне засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ( в т.ч. пенсій) та робочої групи щодо перевірки фактичного проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб.
На даному засіданні розглянули питання перевірки даних, наданих внутрішньо переміщеними особами, щодо фактичного проживання, про призначення (відновлення) або відмову в призначенні соціальної виплати ( в т.ч. пенсій). Розглянуто 10 осіб із них: 9 особам відновлено виплату адресної допомоги на проживання, 1 особу зобов’язали повернути надміру отриманих коштів на рахунок управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації в зв’язку з тим, що дана особа своєчасно не повідомила про те, що має у власності житлове приміщення, яке знаходиться не на окупованій території.
За результатами розгляду питань винесені на засіданні комісії, членам комісії в межах своєї компетенції рекомендовано вжити всіх можливих заходів щодо виконання урядової Постанови.