Про переможця конкурсу на зайняття Вакантної посади державної служби – Начальника відділу персоніфікованого обліку пільг

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 № 648 управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби, проведеному відповідно до наказу начальника управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації від 09 липня 2018 року № 13 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу персоніфікованого обліку пільг управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації».

До участі у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу персоніфікованого обліку пільг управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, було подано одну заяву та відповідний пакет документів від Кононенко Наталії Дмитрівни яка набрала у загальному 8,6 балів. Порядковий номер вакансії – 91898.