Проведено чергове засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості нас

27 березня 2019 року в Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбулося засідання робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом заступника голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анни Скляренко за участю представників Пенсійного фонду, податкової, управління соціального захисту населення та підрозділів райдержадміністрації.

На засідання робочих груп виносилося питання дотримання законодавства про оплату праці, нарахування  заробітної плати в розмірі не менше мінімального.

З метою вжиття дієвих заходів на засідання були запрошені керівники підприємств, які нарахували середньомісячну заробітну плату найманим працівникам у розмірі нижче законодавчо встановленого мінімуму.

Платники податків надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального.

За всіма питаннями прийнято відповідні рішення.