ПАМ’ЯТКА ДО УВАГИ ОСІБ, ПЕРЕМІЩЕНИХ З ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ЗОНИ АТО ТА СІМ»ЯМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ ТА ЇХ СІМ’ЯМ

З метою реалізації Закону «Про безоплатну правову допомогу» працівниками Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції та його структурними підрозділами:
Реєстраційною службою (реєстрація речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації, актів цивільного стану громадян;
відділом державної виконавчої служби;
за участю інших органів виконавчої влади та місцевого самоврядування:   управління праці та соціального захисту населення,
пенсійного фонду,
управління держземагенства,
нотаріусів,
адвокатів
запроваджено ряд виїзних прийомів по місту та селам Переяслав-Хмельницького району з метою надання безоплатної правової допомоги вищезазначеним громадянам. З Графіками виїздів можна ознайомитись  на сторінці управління юстиції веб-сайту Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, в приміщенні управління юстиції за адресою м. Переяслав-Хмельницький, вул. Оболонна 2В та за телефоном 7-11-98 та 7-11-86.