Проводився особистий прийом громадян начальником управління державної виконавчої служби

Відділ державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління Київської області повідомляє.
         10.09.2013 року у приміщенні відділу ДВС за адресою: м.Переяслав-Хмельницький, вул. Оболонна, 2 в з 1200 по 1400 годину проводився особистий прийом громадян начальником управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Київській області Зарубенком Ігорем Васильовичем з питань виконання судових рішень та роботи органів державної виконавчої служби.          Дана інформація про прийом громадян була висвітлена у місцевій газеті «Вісник Переяславщини» №64 від 06.09.2013 року а також на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради.
         На прийом до начальника управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Київській області Зарубенка Ігоря Васильовича звернулися наступні громадяни:
         1. Шинкар В.Ф. – вул. Молодогвардійська, 4, м.Переяслав-Хмельницький; суть звернення: «Відмовлено у відкритті виконавчого провадження в зв’язку з пропущенням строку пред’явлення до виконання»
         2. Лісовська Н.П. – вул. Гагаріна, 8, м. Переяслав-Хмельницький; суть звернення: «Щодо виконання виконавчого документа про стягнення боргу з фізичних осіб»
         3. Кріпак Є.О. – вул.Зустрічна, 11, м.Переяслав-Хмельницький; суть звернення: «Щодо виконання виконавчого документа про стягнення аліментів, який відправлений за належністю до іншого відділу ДВС»
         4. Альхимович Т.А. – с.Велика Каратуль, суть звернення: «Щодо виконання виконавчого документа про стягнення боргу з фізичної особи, майно якої оголошено в розшук»
         Всім заявникам в ході прийому були надані роз’яснення у відповідності до положень Закону України «Про виконавче провадження» та Закону України «Про звернення громадян».