Передача транспортного засобу для потреб АТО

05.05.2015 року о 1430 в приміщенні відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції відбулося засідання комісії у складі: головуючого – начальника відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції Соколова Г.О., представника відділу ДВС Переяслав-Хмельницького МРУЮ – заступника начальника відділу Дудки С.П.; представника за дорученням Переяслав Хмельницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби у Київській області – Кононової І.О.; представника за дорученням управління фінансів Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації – Крюкової Т.І., представника за дорученням військової частини польової пошти В1060 Потоцького В.В.
Заслухавши доповідь Дудки С.П. щодо стану виконання виконавчого листа Бориспільського міськрайонного суду № 1-кп/359/190/2013 359/6532/13-к від 27.09.2013 року, про конфіскацію у Глоби Анатолія Миколайовича автомобіля марки ВАЗ 21011, взявши до уваги вимоги п. 20 Постанови Кабінету міністрів України №985 від 11.07.2002 про порядок розпоряджання майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, взв’язку з тим, що транспортний засіб марки ВАЗ 21011 не реалізовано у порядку, встановленому Закону України «Про виконавче провадження», та до відділу ДВС Переяслав-Хмельницького МРУЮ надійшла заява Військової частини польової пошти В1060 про передачу їм в користування для потреб АТО вищевказаного транспортного засобу рішенням комісії вирішено питання про безоплатну передачу транспортного засобу марки ВАЗ 21011 Військовій частині польової пошти В1060 для потреб АТО.