Виїзд до боржників

Відділом державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції 28.11.2013 року було здійснено виїзд до боржників по м.Переяслав-Хмельницький та Переяслав-Хмельницькому районі щодо стягнення коштів з боржників юридичних та фізичних осіб-підприємців на користь Державного бюджету України по сплаті недоїмки із страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування з представниками Управління Пенсійного фонду України у м.Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі та Переяслав-Хмельницького МВ ГУ МВС України в Київській області:

1. Абрамова Т.М.

2. Близнюк Є.М.

3. Бойко К.А.

4. Бубнова Т.Є.

5. Бутенко О.П.

6. Гасило К.В.

7. Горін В.А.

8. Запорожець О.П.

9. Заєць С.Л.

10. Каран В.М.

11. Колеба М.В.

12. Литвишко А.М.

13. Малий Б.П.

14. Малишко В.І.

15. Некрутенко Р.К.

16. Цимбал О.А. та ін.

В ході проведення виїзду боржників було зобов’язано в найкоротші терміни сплатити борги по недоїмці із страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та надати відповідні підтвердження про сплату до відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції.

У разі відмови боржниками у погашенні вищезазначених страхових внесків, старшим державним виконавцем відділу Рашевою Н.І. будуть направлені відповідні подання щодо притягнення до кримінальної відповідальності боржників за невиконання рішень до Переяслав-Хмельницького МВ ГУ МВС України в Київській області, перевірятиметься майновий стан боржників з подальшим накладенням арешту на виявлене майно боржника, будуть направлені звернення до суду з поданнями щодо обмеження боржників у виїзді за кордон згідно Закону України «Про виконавче провадження».