Прийом громадян

На доручення № б/н від 07.03.2018 року управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області на виконання доручення начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області від 06.03.2018 № 10 з метою виконання розпочатого Міністром юстиції України загально-національного проекту «Я маю право!» для підвищення рівня проінформованості українців про їхні права та способи їх активного захисту організовано «Тиждень права» .  22.03.2018 року працівниками  відділу «Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги» Броварського місцевого центру з надання безоплатної правової  допомоги спільно з заступником начальника Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Дудкою С.П. та виконавцями відділу проведено спільний прийом громадян з питань виконання рішень про призначення аліментів, стягнення заборгованості. В ході прийому була надана консультація з приводу стягнення заборгованості по аліментам та надання допомоги в складанні  документів процесуального характеру, поширено інформаційні буклети «Я маю право» та розміщено плакати.