«Тиждень права»

На доручення № б/н від 07.03.2018 року управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області на виконання доручення начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області від 06.03.2018 № 10 з метою виконання розпочатого Міністром юстиції України загально-національного проекту «Я маю право!» для підвищення рівня проінформованості українців про їхні права та способи їх активного захисту «Тиждень права» на тему «Я дитина – я маю право» (права та обов’язки дитини, механізми захисту прав дитини в сучасному суспільстві, у тому числі дітей ромської національності: особливості та стереотипи).
Переяслав-Хмельницький міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області повідомляє, що 23 березня 2018 року у приміщенні державного професійно-технічного навчального закладу «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» міста Переяслав-Хмельницький в групі № 4 третього курсу був проведений урок на тему «Я дитина – я маю право». Заступник директора з навчально-виховної роботи – Слюсар Ірина Володимирівна , присутні 18 чоловік.