До уваги громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополь!

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо, Вам необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Переяслав – Хмельницької міської ради та РДА або управління Пенсійного фонду України в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО (зі стаціонарних телефонів) звернутися за телефоном "гарячої лінії":

Крім того, для отримання допомоги Ви можете звернутися на "гарячу лінію":

Пенсійного фонду 0 800 503 753

Державного центру зайнятості 0 800 505 060

730 – з мобільного телефону

Фонду соціального страхування з тимчасовою втрати працездатності 0 800 501 892

телефон довіри Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань 0 800 501 383

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Мінсоцполітики України www.mlsp.gov.ua