Нарада

05.05.2014 в приміщенні відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції відбулася спільна нарада при начальнику відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції з представниками Управління Пенсійного фонду України в місті Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі.

Порядок денний: стягнення коштів з боржників юридичних та фізичних осіб-підприємців на користь Державного бюджету України сплату недоїмки із страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. З даним питанням виступала головний державний виконавець відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького МРУЮ Рашева Наталія Ігорівна.

Серед багатьох питань на нараді обговорювались питання щодо забезпечення безумовного додержання Закону України «Про виконавче провадження» при виконанні рішень судів про стягнення коштів на користь держави за позовами органів Пенсійного фонду України щодо повного, своєчасного виконання рішень зазначеної категорії; необхідність здійснення виїздів до боржників юридичних та фізичних осіб-підприємців, а саме ТОВ «Фідес», ТОВ «ЕВВА», ФОП Некрутенко Р.К., ФОП Мисюра В.Ю., ФОП Малишко В.І., ФОП Іщенко (Бугай) Т.В. та ін., та зобов’язати в найкоротші терміни сплатити борги по недоїмці із страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та надати відповідні підтвердження про сплату до відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції.

Вирішили: головному державному виконавцю відділу Рашевій Н.І., яка займається даною категорією справ, направити відповідні подання щодо притягнення до кримінальної відповідальності боржників за невиконання рішень, перевіряти майновий стан боржників, шляхом надіслання відповідних запитів до державних установ, звертатись до суду з поданнями щодо обмеження боржників у виїзді за кордон, по мірі потреби. Також було затверджено графік спільних виїздів з представниками Управління Пенсійного фонду України в місті Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі та відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького МРУЮ до боржників юридичних та фізичних осіб-підприємців щодо стягнення коштів на користь Державного бюджету України за позовом органу Пенсійного фонду України.

З метою здійснення контролю за виконанням рішень судів вищезазначеної категорії щоквартально проводити спільні наради та взаємозвірки з  Управлінням Пенсійного фонду України в місті Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі, підсилити взаємодію з Управлінням Пенсійного фонду України в місті Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі та відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького МРУЮ щодо стягнення недоїмки із страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.