"Урядова гаряча лінія"

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ЗАЯВОК НА ВКЛЮЧЕННЯ ДО СКЛАДУ РЕГІОНАЛЬНОЇ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

З метою активізації роботи регіональної ради підприємців у Київській області (далі – регіональна рада підприємців), як консультативно-дорадчого органу, що утворений для формування державної регуляторної політики та державної політики у сфері підприємництва на обласному рівні, оголошується збір заявок на включення представників суб’єктів господарювання, громадських організацій підприємців, об’єднань підприємців, організацій роботодавців, громадської ради при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації до складу регіональної ради підприємців.

Заявки приймаються відділом розвитку підприємництва та регуляторної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації до 01 травня 2015 року в паперовому (адреса: 01196, м. Київ-196, пл. Лесі Українки, 1) та електронному вигляді (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).