"Урядова гаряча лінія"

Перехід на альтернативне паливо – запорука надійного захисту будинків громадян у найсуворішу зиму

Частина жителів району та м.Переяслав-Хмельницький вже відреагувала на підвищення ціни на природній газ та відсутність повної гарантії на його постачання. Ними проводяться ремонти опалювальних печей, заготівля дров, установка котлів, що працюють на інших видах палива.

Наявність паралельних джерел опалення надійно захистить оселі громадян у найсуворішу зиму.

Та не всі жителі мають можливість придбати сучасні дорогі котли, що працюють на твердому паливі, інших видах палива.

З метою сприяння у енергозбереженні урядовою програмою передбачено відшкодування частини суми кредиту у розмірі до 20% (але не більше 5 тис.грн.) на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).

Такий кредит у сумі до 30 тис.грн. під процентну ставку 25% терміном до трьох років можна отримати у Ощадбанку.

За більш детальною інформацією необхідно звернутись до банку.