Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Борги жителів Київщини за газ сягнули 393 мільйонів гривень

У Київській області станом на 1 квітня борги населення за спожитий газ склали 393 млн грн. Це на 67 млн грн. більше, ніж було на початок опалювального сезону.

Через падіння доходів у кризовий період населення невчасно розраховувалося за газ навіть за колишніми цінами. У ПАТ «Київоблгаз» прогнозують, що після різкого підвищення ціни на газ з 1 квітня - майже в 6 разів - ситуація тільки погіршиться.

«Перебої з оплатою за послуги газопостачання ставлять під загрозу надійну роботу аварійних та експлуатаційних служб компанії. Дефіцит коштів створює складності при модернізації газових мереж та обладнання, так як сплачені споживачами кошти в першу чергу спрямовуються на забезпечення безаварійної та безперебійної роботи газових артерій області», - сказав голова правління «Київоблгаз» Володимир Машталірук.

У компанії відзначають, що ціну на газ встановлює держава в особі НКРЕКП. А в розпорядженні газорозподільних компаній залишається лише незначна частина від оплати за газ (біля 8%), у вигляді тарифів на розподіл і постачання. Решта коштів йдуть на розподільчі рахунки НАК «Нафтогаз України».

При підвищенні ціни на газ в уряді припускають, що це незначно відіб'ється на сім'ях з маленьких доходом, так як для них передбачені субсидії. Для Київської області в державному бюджеті на 2015 рік на виплату субсидій передбачено понад 1,47 млрд грн.

Але тим, хто заборгував за газ, не варто сподіватися на соціальну допомогу з боку держави. Для того, щоб вчасно і в повному обсязі отримати субсидію на оплату за житлово-комунальні послуги, в тому числі і за газ, слід погасити заборгованість, і надалі своєчасно і в повному обсязі сплачувати за нього.

Для довідки. З березня цього року клієнти ПАТ «Київоблгаз» можуть перевірити стан свого особового рахунку, проконсультуватись щодо оплати та залишити показання лічильника за номером єдиного контакт-центру 044 36 46 104 або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .