Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Збір урожаю пізніх сільськогосподарських культур

Станом на 18 вересня 2018 року в сільськогосподарських підприємствах Переяслав-Хмельницького району проходить збір урожаю пізніх сільськогосподарських культур та посів озимих зернових культур під урожай 2019 року.
Зібрано зернових та зернобобових культур на площі 14,9 тисяч гектарів, що становить 41%, валовий збір 75,1 тисяча тонн, урожайність 50,5 центнерів з гектара.
В тому числі зібрано пізніх зернових:
 - проса 25 гектарів, урожайність 20 центнерів з гектара, гречки 10 гектарів, урожайність 20 центнерів з гектара, кукурудзи на зерно 1000 гектарів, урожайність 65 центнерів з гектара.
Крім цього зібрано соняшник на площі 8500 гектарів, що становить 75%, урожайність 25 центнерів з гектара, сою на площі 5500 гектарів, що становить 69%, урожайність 25 центнерів з гектара.
Підготовлено ґрунту під посів озимих культур урожаю 2018 року на площі 13 тис. га, що становить 100%.
Сільськогосподарські підприємства посіяли під урожай 2019 року озимий ріпак на площі 2500 гектарів, та озимі зернові на площі 2900 га, а саме посіяно 2500 гектарів озимої пшениці, 300 гектарів жита, та 100 гектарів озимого ячменю.
Сільськогосподарські підприємстварайону продовжують розрахунок  з населенням за оренду земельних  часток(паїв), проведено розрахунок в межах  60% орендної плати за земельні частки (паї), а саме: готівкою, зерном та послугами.
Проведено зяблеву оранку на площі 16 тисяч гектарів, що становить 64 % до прогнозу.
Забезпеченість сільськогосподарських підприємств мінеральними добривами для проведення літньо-осінніх польових робіт становить 100 % до потреби.


Робочий візит ТОВ «Маїс»

З метою огляду ходу збирання урожаю сільськогосподарських культур 2018 року представники відділу агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов Кузькова та Володимир Безрук 13 вересня здійснили робочу поїздку по полях ТОВ «Маїс» с. Дениси Переяслав-Хмельницького району, керівник Антон Артеменко. В ході візиту поспілкувалися з головним агрономом підприємства Євгеном Петренком по питаннях проведення комплексу осінньо-польових робіт, зокрема збору урожаю соняшника, урожайність якого по підприємству на даний час становить від 30 до 35 центнерів з гектара.
Євген Петренко зазначив, що господарство розпочало посів озимої пшениці під урожай 2019 року та готується до збору кукурудзи та сої.

  

На полях СП ТОВ «Нива Переяславщини» відзначили День поля

12 вересня представники відділу агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов Кузькова, Володимир Безрук та агрономи сільськогосподарських підприємств району прийняли участь у виїзному Дні поля, яке організували фірми BASF, MAS seeds, Агротехсоюз та Украгроресурс на полях СП ТОВ «Нива Переяславщини» Переяслав-Хмельницького району Київської області.
Присутні мали змогу ознайомитися з демонстраційними ділянками посівів соняшнику та кукурудзи, доглядом за посівами цих культур та отримали обґрунтовану відповідь на запитання.

  

Збір урожаю пізніх сільськогосподарських культур

Станом на 12 вересня 2018 року в сільськогосподарських підприємствах Переяслав-Хмельницького району проходить збір урожаю пізніх сільськогосподарських культур та посів озимих зернових культур.
Зібрано соняшник на площі 6000 гектарів, що становить 53,1%, урожайність 25 центнерів з гектара, сою на площі 2500 гектарів, що становить 31,3%, урожайність 25 центнерів з гектара, кукурудзу на площі 200 га, урожайність 60 центнерів з гектара.
Підготовлено ґрунту під посів озимих культур урожаю 2018 року на площі 13 тис. га, що становить 100%.
Сільськогосподарські підприємства посіяли під урожай 2019 року озимий ріпак на площі 2500 гектарів, розпочато посів озимих зернових, а саме посіяно 500 гектарів озимої пшениці та 100 гектарів жита.
Сільськогосподарські підприємстварайону продовжують розрахунок  з населенням за оренду земельних  часток(паїв), проведено розрахунок в межах  50% орендної плати за земельні частки (паї), а саме: готівкою, зерном та послугами.
Проведено зяблеву оранку на площі 12 тисяч гектарів, що становить 48 % до прогнозу.

 

Важливі для аграрного сектору питання обговорено під час робочої зустрічі

Голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко провів робочу зустріч із головою Переяслав-Хмельницького районного комітету профспілки працівників АПК Сергієм Тоцьким та начальником відділу агропромислового розвитку адміністрації Любов’ю Кузьковою.
На зустрічі було обговорено питання:
-  формування заробітної плати в аграрному секторі;
-  ринок землі;
-  соціальне страхування працівників агропромислового комплексу;
-  податкове законодавство.
Після обговорення було прийнято рішення довести зазначену інформацію до сільськогосподарських підприємств району.
 

Господарства району продовжують збір урожаю пізніх сільськогосподарських культур

Станом на 05 вересня 2018 року в сільськогосподарських підприємствах Переяслав-Хмельницького району проходить збір урожаю пізніх сільськогосподарських культур.

Зібрано соняшник на площі 2500 гектарів, урожайність 25 центнерів з гектара, сою на площі 700 гектарів, урожайність 25 центнерів з гектара.

Господарства готуються до збору урожаю кукурудзи.

Підготовлено ґрунту під посів озимих культур урожаю 2018 року на площі 13 тис. га, що становить 100%.

Сільськогосподарські підприємства посіяли під урожай 2019 року озимий ріпак на площі 2500 гектарів.

У аграріїв викликає занепокоєння недостатність вологи у ґрунті для посіву озимих зернових культур.

Сільськогосподарські підприємстварайону продовжують розрахунок  з населенням за оренду земельних  часток(паїв), проведено розрахунок в межах  50% орендної плати за земельні частки (паї), а саме: готівкою, зерном та послугами.

Проведено зяблеву оранку на площі 8 тисяч гектарів, що становить 32 % до прогнозу.

Стан проведення сільськогосподарських робіт у районі

Голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрій Клименко разом з начальником відділу агропромислового розвитку Любов’ю Кузьковою обговорили стан проведення сільськогосподарських робіт у районі, а саме завершення збору урожаю ранніх зернових та зернобобових культур та підготовку до збору пізніх сільськогосподарських культур та посіву озимих культур під урожай 2019 року.
Юрій Васильович зазначив що ранні зернові зібрано на 100% площ. По валовому збору Переяславщина входить у трійку найкращих по області та в п’ятірку по валовому збору.
Підприємства району посіяли озимий ріпак на 2500 га, що становить 115%.
Йде підготовка до збору пізньої групи сільськогосподарських культур.
У аграріїв викликає занепокоєння недостатність вологи у ґрунті для посіву озимих культур, та велика спека яка провокує розвиток та заселення культур шкідниками.

Хід жнивної кампанії на Переяславщині

Станом на 17 серпня 2018 року в сільськогосподарських підприємствах Переяслав-Хмельницького району продовжується збір урожаю ранніх зернових культур.
Зібрано 99 % на площі 13,74 тисячі гектарів, валовий збір становить 65 тисяч тонн, середня урожайність становить 47,2 центнерів з гектара.
З них горох на площі 1472 га 100%, урожайність 30 ц/га, озимий ячмінь зібрано на площі 218 га що становить 100% урожайність 35 ц/га, озима пшениця на площі 9,9 тис. га, що становить 99%, урожайність 50 ц/га, озиме жито на площі 160 га, що становить 95%, урожайність 40 ц/га, ярий ячмінь на площі 1650 га, що становить 98%, урожайність 50 ц/га, яра пшениця на площі 119 га, що ставить 100%, урожайність 40 ц/га, овес на площі 230 га, що становить 92, урожайність 40 ц/га.
Крім того, зібрано озимого ріпаку на площі 2697 га, що становить 100%, середня урожайність 30 ц/га.
Заготовлено 1900 тонн сіна, 3700 сінажу, та біля 1000 тонн силосу.
Йде підготовка до збору пізньої групи сільськогосподарських культур.
Поряд зі збором урожаю хлібороби Переяславщини розпочали закладають фундамент під майбутній урожай.
Підготовлено ґрунту під посів озимих культур урожаю 2018 року на площі 13 тис. га, що становить 100%.
Сільськогосподарські підприємства приступили до посіву озимих сільськогосподарських культур під урожай 2019 року зокрема  озимого ріпаку якого на даний час посіяно 1200 га.
У аграріїв викликає занепокоєння недостатність вологи у ґрунті для посіву озимих культур, та велика спека яка провокує розвиток та заселення культур шкідниками.
Сільськогосподарські підприємстварайону продовжують розрахунок  з населенням  за оренду земельних  часток(паїв), проведено розрахунок в межах  35% орендної плати за земельні частки (паї), а саме: готівкою, зерном та послугами.