Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Державна підтримка сільського господарства на 2018 рік та актуальні питання аграрного сектору економіки Київської області

Департамент агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації за підтримки Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та відділу агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації 12 грудня 2017 року в приміщенні  актової зали Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за участю сільськогосподарських підприємств, спеціалістів та керівників структурних підрозділів агропромислового розвитку: Переяслав-Хмельницької, Баришівської, Бориспільської, Згурівської, Яготинської райдержадміністрацій провів семінар на тему: «Державна підтримка сільського господарства на 2018 рік та актуальні питання аграрного сектору економіки Київської області».
         На семінарі були висвітлені питання:
- державна підтримка сільського господарства у 2018 році;
- якісний аналіз ґрунтів – основа збереження та підвищення родючості земель сільськогосподарського призначення від компанії « Прайм Лаб Тек»;
- управління погодними ризиками в агробізнесі від консультанта проекту ІFC (Група світового банку);
- актуально про податкове, земельне та трудове законодавство у 2018 році від головного редактора журналу «АгроPRO»;
- біорегулятори росту з біозахисним ефектом від компанії «АГРОБІОТЕХ», міжнародного науково - технологічного центру Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України;
- підтримка (кредитування) сільськогосподарських підприємств від ПАТ «Приват Банку»;
Керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств мали можливість отримати змістовні відповіді на задані питання. 

   

   

   

  


 

КЕРІВНИКАМ ТА СПЕЦІАЛІСТАМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ !!!

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації просить прийняти участь у виїзному семінарі Департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації який відбудеться 12 грудня 2017 року об 11.00 год. в приміщенні  актової зали Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації, за участю сільськогосподарських підприємств, спеціалістів та керівників структурних підрозділів агропромислового розвитку: Баришівської, Бориспільської, Броварської, Згурівської, Яготинської райдержадміністрацій.
         На семінарі будуть розглянуті питання:
- Програми державної підтримки сільського господарства у 2018 році;
 - Механізми створення агротуристичних кластерів на територіях об’єднаних територіальних громад (ОТГ) в Київській області:
- Якісний аналіз ґрунтів – основа збереження та підвищення родючості земель сільськогосподарського призначення;
- Управління погодними ризиками в агробізнесі;
- Актуально про податкове, земельне та трудове законодавство у 2018 році;
- Обговорення. Питання та відповіді.
Реєстрація з 10-30.

Семінар у Переяслав-Хмельницькому районі

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної  державної адміністрації прийняв участь у семінарі:
Майстер Клас з вирощування сільськогосподарських культур. який відбувся 29 листопада 2017 року м. Переяслав-Хмельницький, вул. Об’їзна, 4а, ресторан готель «Любокрай»,
Семінар підготовлений
Компаніями Лімагрейн та BASF.
Участь у семінарі взяли керівники та агрономи сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Переяслав-Хмельницького, Бориспільського, Згурівського, Яготинського та Баришівського районів.
         Учасники семінару мали змогу отримати найактуальнішу інформацію з наступних питань:
– технологія захисту кукурудзи та соняшнику від компанії BASF;
–  високоврожайні гібриди кукурудзи та соняшнику від компанії Лімагрейн Україна;
– технологія захисту зернових культур від компанії BASF;
– високоврожайні сорти зернових культур від компанії Лімагрейн Україна;
– технологія захисту озимого ріпаку від компанії BASF;
– нові гібриди озимого ріпаку від компанії Лімагрейн Україна;
– технологія захисту сої від компанії BASF;
         На задані запитання під час зустрічі присутні отримали фахові відповіді.
Семінар закінчився дружнім обідом та розіграшем призів від компаній.

   


    

Відбудеться виставка AGROMET 2018 AHWAZ

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної  державної адміністрації повідомляє:

За інформацією Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, у період з 27 по 30 січня 2018 р. в м. Ахваз (Ісламська Республіка Іран) проходитиме VII-ма Міжнародна виставка промисловості та сільськогосподарського машинобудування “AGROMET 2018 AHWAZ”.

Виставка спеціалізується на засобах сільськогосподарського виробництва, зрошення земель, водопостачання, тваринництва, птахівництва, рибних промислів та вирощування морепродуктів, а також ветеринарній медицині.

Увага!!! XVI Міжнародний промисловий форум - 2017

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної  державної адміністрації повідомляє:

З 21 по 24 листопада на території міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, броварський проспект, 15) відбудеться XVI Міжнародний промисловий форум-2017 – головна подія машинобудівної галузі України.

Міжнародний промисловий форум, присвячений питанням розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування, проводиться у складі спеціалізованих виставок.

У рамках форуму будуть представлені колективні експозиції з Китайської Народної Республіки, Туреччини, Чеської Республіки.

До уваги керівників сільськогосподарських підприємств!!!

ПАТ "УІФК - Агро" пропонує послуги по сушінню зерна кукурудзи на власному сертифікованому елеваторі в с.Коржі Баришівського р-ну.

 Тарифи на послуги:

 приймання - 18 грн./т

 очищення - 14,40 грн./т-%

 сушіння - 38,04 грн./т-%

 зберігання - 1,20 грн./доба

 відвантаження (авто) - 55,02 грн./т

 Ціни наведені з урахуванням ПДВ

 

Довідки за телефоном 38 067 2195714

ПОВІДОМЛЕННЯ !!!

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації інформує, що 15-16 листопада поточного року за адресою: м Київ, вул. А.Малишко, готель «Братіслава» у конференц – залі «Конгрес» буде проведено І Міжнародну конференцію «Сучасні технології соєвої індустрії».
Участь – платна, розмір реєстраційного внеску складає: для фермерів – 1000 грн. з ПДВ, для агрохолдингів – 2500грн. з ПДВ.
Контакти оргкомітету:
+ 38 056 734 41 51,
моб. тел.:+38 063 717 39 94, +38 067 565 86 13 (куратор робочої групи)
e – mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сайт:ЕКСПЕРТ АГРО :www.expert-agro.com.
Додатки:
попередня програма конференції – 2 арк.
умови участі – 1 арк.
заявка на участь у конференції – 1 арк.
 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ !!!

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної інформує:
За повідомленням Посольства України в Державі Катар, відділ санітарії портів та контролю якості харчових продуктів при Міністерстві охорони здоров’я Держави Катар оновив шість зразків сертифікатів, що стосуються експорту, пошкодження та відмови. Нові сертифікати вступили в силу 01.10.2017 року та вважаються заміною попередніх. Зокрема, йдеться про такі сертифікати:
1) Зразок сертифікату про відмову у ввезені продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин відмови у ввезенні виду/видів продовольчих товарів, що виникли з різних причин.
2) Зразок сертифікату про пошкодження продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин пошкодження виду/видів продовольчих товарів під офіційним контролем Міністерства охорони здоров’я ДК.
3) Зразок сертифікату здоров’я на харчові продукти, що повторно експортуються. Надається на харчові продукти, які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, які імпортуються раніше (немісцевого походження), за бажанням компанії повторно експортували їх до будь-якої країни, окрім країн “Ради співробітництва арабських держав Затоки” з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.
4) Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів, що надається на національні харчові продукти (місцевого виробника), які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, за бажанням компанії експортувати їх до будь-якої країни, крім країн “Ради співробітництва арабських держав Затоки”.
5) Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів, що повторно експортуються до країн “Ради співробітництва арабських держав Затоки”. Надається на харчові продукти, які відповідають специфікації та є придатним для людського споживання, які імпортувалися раніше (немісцевого походження), за бажанням компаній повторно експортували їх до будь-якої країн з країн “Ради співробітництва арабських держав Затоки” з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.
6) Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів “Ради співробітництва арабських держав Затоки”, який надається на національні харчові продукти (місцевого виробництва), що відповідають специфікації та є придатним для людського споживання , за бажанням компаній експортувати їх до будь-якої країн “Ради співробітництва арабських держав Затоки”. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.