Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

"Урядова гаряча лінія"

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно інформаційного листа Головного управління Держспоживслужби у Київській області від 5 травня поточного року, відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної  державної

ОГОЛОШЕННЯ!

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації доводить до відома, що Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства 25 та 26 травня 2017 року проводить загальний аукціон з продажу необробленої деревини лісогосподарських підприємств області (ресурс ІІІ кварталу 2017 року).
Сесія з продажу хвойних порід деревини (всі сортименти) відбудеться  25 травня о 10:00.
Сесія з продажу листяних порід деревини (всі сортименти) відбудеться 26 травня о 10:00.
Аукціон пройде у електронній формі з використанням електронної торгової системи.
Документацію з проведення аукціонних торгів та перелік деревини, що виставляється на аукціонні торги, можна одержати за адресою: 04073, м. Києв вул. Копилівська, 67, корп. 5, будівля Аграрної біржі, тел. (044) 468-69-27 (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), а також з офіційного веб-сайту біржі agrex.gov.ua.

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТ

Департамент агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації проводить 24 травня 2017 року зустріч компанії «Ашан Україна» із виробниками сільськогосподарської продукції щодо реалізації пілотного проекту «Фермерські товари».
Контактна особа – Довгаль Костянтин, тел.: (067) 410-58-54.

Програма

 

 

24 травня 2017 року, 11.30-16.30

Місце проведення: м. Київ, проспект Степана Бандери, 15А

1130 -1200

Реєстрація учасників наради. Ранкова кава.

1200 -1220

Відкриття конференції. Вступне слово

Антуан Лемер,  директор офісу закупок Ашан

Трофімцева Ольга Василівна, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції

Шупик Сергій Миколайович,  директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації

1220 -1300

Презентація пілотного проекту «Фермерські товари»

Представник компанії «Ашан Україна»

1300 -1330

Запитання-відповіді

1330– 1400

Відвідування супермаркету Ашан Петрівка

1400– 1430

Перерва

1430-1630

Переговори з потенційними учасниками проекту «Ашан Україна»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Інформує:
- відповідно інформаційного листа Пат «Аграрний Фонд» Київської області, про налагодження співпраці ПАТ «Аграрний Фонд» з сільгосптоваровиробниками Київської області, на даний час в ПАТ «Аграрний фонд» є можливість реалізувати борошно 1-го та вищого ґатунків в будь яких об’ємах, як фасованого так і вагового. Наразі, ПАТ «Аграрний Фонд»  продовжує здійснювати спотові та форвардні закупівлі продовольчого зерна (пшениця, жито, гречка).
За більш детальною інформацією звертайтесь будь ласка на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або за телефоном 067-328-65-71.
 

Посольство України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, компанія “Sament Management LTG” висловлює зацікавленість у налагодженні співпраці з українськими виробниками рослинної олії

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної  державної адміністрації повідомляє:

В рамках сприяння просування вітчизняних товарів на зовнішні ринки повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, компанія “Sament Management LTG” висловлює зацікавленість у налагодженні співпраці з українськими виробниками рослинної олії та звертається з проханням надати детальну інформацію щодо закупівельної вартості даної продукції. Щомісячний об’єм купівлі рослинного масла становить 5 тис.тон.

У випадку зацікавленості звертатись за тел: (992 48) 701 15 15, (992 37)- 221-5616, факс (992 37) 224 64 00. Адреса: 734002 Таджикистан, м.Душанбе, вул. Бохтар 37/1, 4 поверх, к.401

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За інформацією Посольства України в Південно-Африканській Республіці, південноафриканська компанія “Humeat Import and Export (Pty) Ltd” шукає в Україні постачальників харчової продукції, зокрема: пастеризованого молока, сиру (чедар, гурда), порошкового молока і рослинного масла.

Контактні дані компанії:

Адреса: Springfield Shopping Centre

Cnr Springfield Road and Luke Avenue

Charlo, Port Elizabeth

6070, Republic of South Africa

Контактна особа : Ms. Angela Newton, Тел.: + 27413687161, +27729400422, E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

перенесення VII Йорданської міжнародної виставки “4P Expo” (Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors) на 10-13 серпня 2017 року, яка проходитиме в м.Амман, Йорданія.

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє про наступне.
За інформацією Посольства України в Йорданському Хашимітському Королівстві, президент Промислової палати Йорданії А.Абу ель-Рахіба повідомив про перенесення VII Йорданської міжнародної виставки “4P Expo” (Petrochemical, Plastic, Packaging and Printing Sectors) на 10-13 серпня 2017 року, яка проходитиме в м.Амман, Йорданія.
На захід запрошуються українські компанії та асоціації, які зацікавлені у представленні новітніх розробок пластикових виробів, поліграфії, упакування та ламінування, а також агрохімічної продукції.
Організатори заходу надають майданчик (мінімальна площа 12 кв.м.) у виставковому центрі. Вартість одного кв.м. – 350 дол.США (без столів, крісел тощо) і 400 дол. США (з необхідним інвентарем). Крім того, організаційний комітет виставки може організувати учасникам заходу двосторонні переговори з йорданськими компаніями, а також сприяти проведенню виїзних зустрічей з керівництвом заводів( фабрик) і торгівельних компаній Йорданії.
Довідково: у 2015 та 2016 роках посольства влаштувало майданчик, наданий організаторами виставки на безоплатній основі, де представляло інформаційні матеріали про вітчизняні хімічні компанії та хімічну промисловість України. Крім того, в експозиції були продемонстровані поліграфічні можливості підприємств, зразки продукції інших сфер нашої держави.

Відбудеться спеціалізована виставка «Міжнародні дні поля в Україні 2017»

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє про те, що 21-23 червня 2017 року  (за адресою: УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, смт. Дослідницьке, Васильківський район, (60 км траси Київ – Одеса)), відбудеться спеціалізована виставка «Міжнародні дні поля в Україні 2017». Час роботи: 21-22.06  з 8.00 год. до 16.00 год., 23.06 – з 8.00 год. до 14.00 год.
Організатори заходу: DLG – Німецьке сільськогосподарське товариство, Українсько-німецький аграрний демонстраційний та навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. В заході беруть участь близько 80 провідних міжнародних та українських агробізнес-компаній. Відвідування для сільгоспвиробників є безкоштовною.
         У програмі зазначеного заходу буде представлено:
  • демо-ділянки перспективних сортів та гібридів;
  • демо-ділянки засобів живлення та захисту рослин;
  • нові технології вирощування рослин;
  • демонстрація сільськогосподарської техніки в роботі;
  • коментоване випробовування стійкості штанг обприскувачів;
  • спеціальна експозиція з органічного та інтегрованого землеробства;
  • грунтозберігаючі технології;
  • семінари, презентації, конкурси.
За більш детальною інформацією щодо переліку учасників та програми заходів звертайтесь за тел. (044) 528 74 61 (Ірина Станіславчук)
або на сайт www.mdpu.com.ua.
Організатори пропонують автобусний трансфер з таких населених пунктів: смт. Кагарлик, м. Бориспіль, м. Київ, м. Біла Церква, м. Тетіїв, м. Вишгород.
Просимо повідомити щодо участі у заході на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або за тел. 5 17 00, 5 13 36 до 5 червня 2017 року.
Графік та місце збору буде уточнено відповідно наданих списків кількості осіб, які підтвердили участь.     

Керівникам сільськогосподарських підприємств

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації нагадує.

Відповідно до статті 37 Закону України «Про бджільництво», пункту 7 «Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл» фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин та сільгоспугідь, повинні оповістити власників пасік оповіщають за три доби до хімобробок з зазначенням застосовуваного отрутохімікату, місця (у радіусі 7 км.), часу і способу проведення обробки. Указують час ізоляції бджіл. Обробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години. Не допускають обробку квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл.

Згідно підпункту 5.26. пункту 5 «Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України» забороняється проведення авіаційних обробок пестицидами всіх груп токсичності з метою боротьби з шкідниками та хворобами сільськогосподарських культур, лісових та інших угідь, які розташовані ближче:

а) 5 км від місця постійного перебування медоносних пасік;

б) 2 км від рибогосподарських водойм, відкритих джерел водопоста-чання, місць випасу домашніх тварин, об’єктів природно-заповідного фонду заповідників, національних парків, ботанічних і зоологічних заказників і т.п.;

в) 1 км від населених пунктів, тваринницьких і птахівничих ферм, а також посівів сільськогосподарських культур, які вживаються в їжу без термічної обробки, садів, виноградників і місць проведення інших сільськогосподарських робіт.

Відповідно до статті 38 Закону України «Про бджільництво порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з Законами України. Зокрема, відповідальність за порушення законодавства в галузі бджільництва несуть особи, винні у:

неповідомленні (приховуванні) або наданні неправдивої інформації про виникнення загрози бджолам при застосуванні засобів захисту рослин;

порушенні технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, що призвело до погіршення умов у ареалах розселення бджіл.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про пестициди і агрохімікати» порушення законодавства про пестициди і агрохімікати тягне за собою цивільну, дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством. Зокрема, відповідальність несуть за собою особи, винні у:

приховуванні або перекрученні інформації, що могло спричинити або спричинило загрозу життю та здоров’ю людини, а так само майну і навколишньому природному середовищу;

недотриманні вимог стандартів, санітарних норм і правил та інших нормативних документів під час виробництва, транспортування, зберігання пестицидів, агрохімікатів і технічних засобів їх застосування;

забрудненні пестицидами і агрохімікатами понад допустимі рівні сільськогосподарської сировини, кормів, харчових продуктів, ґрунту, води, повітря;

порушенні регламентів та санітарних норм і правил транспортування, зберігання, торгівлі та застосування пестицидів і агрохімікатів;

застосуванні пестицидів, агрохімікатів, технічних засобів, які не пройшли державних випробувань, реєстрації, перереєстрації;

невиконанні законних вимог посадових осіб, які здійснюють державний нагляд і контроль;

використанні завідомо фальсифікованих пестицидів і агрохімікатів.

Враховуючи зазначене, з метою попередження випадків отруєння та загибелі бджіл внаслідок порушення вимог чинного законодавства прошу взяти на особистий контроль вимоги щодо правильного використання пестицидів та агрохімікатів при обробці посівів сільськогосподарських рослин.