"Урядова гаряча лінія"

Відбудеться спеціалізована виставка «Міжнародні дні поля в Україні 2017»

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє про те, що 21-23 червня 2017 року  (за адресою: УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого, смт. Дослідницьке, Васильківський район, (60 км траси Київ – Одеса)), відбудеться спеціалізована виставка «Міжнародні дні поля в Україні 2017». Час роботи: 21-22.06  з 8.00 год. до 16.00 год., 23.06 – з 8.00 год. до 14.00 год.
Організатори заходу: DLG – Німецьке сільськогосподарське товариство, Українсько-німецький аграрний демонстраційний та навчальний центр та УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого. В заході беруть участь близько 80 провідних міжнародних та українських агробізнес-компаній. Відвідування для сільгоспвиробників є безкоштовною.
         У програмі зазначеного заходу буде представлено:
  • демо-ділянки перспективних сортів та гібридів;
  • демо-ділянки засобів живлення та захисту рослин;
  • нові технології вирощування рослин;
  • демонстрація сільськогосподарської техніки в роботі;
  • коментоване випробовування стійкості штанг обприскувачів;
  • спеціальна експозиція з органічного та інтегрованого землеробства;
  • грунтозберігаючі технології;
  • семінари, презентації, конкурси.
За більш детальною інформацією щодо переліку учасників та програми заходів звертайтесь за тел. (044) 528 74 61 (Ірина Станіславчук)
або на сайт www.mdpu.com.ua.
Організатори пропонують автобусний трансфер з таких населених пунктів: смт. Кагарлик, м. Бориспіль, м. Київ, м. Біла Церква, м. Тетіїв, м. Вишгород.
Просимо повідомити щодо участі у заході на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або за тел. 5 17 00, 5 13 36 до 5 червня 2017 року.
Графік та місце збору буде уточнено відповідно наданих списків кількості осіб, які підтвердили участь.