"Урядова гаряча лінія"

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Інформує:
- відповідно інформаційного листа Пат «Аграрний Фонд» Київської області, про налагодження співпраці ПАТ «Аграрний Фонд» з сільгосптоваровиробниками Київської області, на даний час в ПАТ «Аграрний фонд» є можливість реалізувати борошно 1-го та вищого ґатунків в будь яких об’ємах, як фасованого так і вагового. Наразі, ПАТ «Аграрний Фонд»  продовжує здійснювати спотові та форвардні закупівлі продовольчого зерна (пшениця, жито, гречка).
За більш детальною інформацією звертайтесь будь ласка на електронну пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або за телефоном 067-328-65-71.