"Урядова гаряча лінія"

ОГОЛОШЕННЯ!

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації доводить до відома, що Київське обласне та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства 25 та 26 травня 2017 року проводить загальний аукціон з продажу необробленої деревини лісогосподарських підприємств області (ресурс ІІІ кварталу 2017 року).
Сесія з продажу хвойних порід деревини (всі сортименти) відбудеться  25 травня о 10:00.
Сесія з продажу листяних порід деревини (всі сортименти) відбудеться 26 травня о 10:00.
Аукціон пройде у електронній формі з використанням електронної торгової системи.
Документацію з проведення аукціонних торгів та перелік деревини, що виставляється на аукціонні торги, можна одержати за адресою: 04073, м. Києв вул. Копилівська, 67, корп. 5, будівля Аграрної біржі, тел. (044) 468-69-27 (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ), а також з офіційного веб-сайту біржі agrex.gov.ua.