"Урядова гаряча лінія"

Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017»

07 червня 2017 року на ВДНГ, відкривалась ХХІХ міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017».
В рамках Агропромислової виставки «Агро-2017», Київщина встановила новий рекорд України – «Найвищий в Україні коровай». Організатором рекорду виступила Київська обласна державна адміністрація та департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації.
08 червня 2017 року відділ агропромислового розвитку та відділ культури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації представляв експозицію Переяслав-Хмельницького району на виставці Агро 2017.
На виставці були представлені вироби підприємств району:
-         товариства обмеженою відповільністю «Переяслав-Молпродукт», керівник Пироговський Олександр Юрійович (молочні вироби) та виробничо комерційної фірми  «Укрпромпостач - 95» ЛТД, керівник Доброскок Сергій Григорович (м’ясні та ковбасні вироби)

Висловлюємо подяку керівництву підприємств, які надали допомогу в організації виставки:
-         ТОВ ««Переяслав-Молпродукт», керівник Пироговський Олександр Юрійович;
-         ВКФ «Укрпромпостач - 95» ЛТД, керівник Доброскок Сергій Григорович;
-         ТОВ «Миза», Хлібзавод, керівник  Кролевець Віктор Миколайович;
-         ФГ «БІІ» - керівник Соловка Володимир Михайлович.