"Урядова гаряча лінія"

ДО ВІДОМА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ обласною конкурсною комісією. розпочато прийняття документів.

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє про те що, розпочато прийняття документів обласною конкурсною комісією для отримання часткової компенсації відсоткової ставки банківських кредитів для сільськогосподарських товаровиробників.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2017 № 300 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» з 04.08.2017 року обласною конкурсною комісією розпочато прийняття документів від суб'єктів господарювання Київської області для отримання часткової компенсації відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.
Заявки підприємств для отримання компенсації приймаються секретарем конкурсної комісії до 29 листопада 2017 року (включно) за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13, к. 306. Телефон: 234-45-87.
Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 28 липня 2017 року № 388 для Київської області на 2017 рік на фінансову підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів виділено кошти в сумі 22,529 млн. грн.
Ознайомитись з переліком документів для участі можливо за посиланням: http://dapr.kiev.ua/…/perelik-dokumentiv-dlya-chastkovoji-k…