"Урядова гаряча лінія"

Департамент агропромислового розвитку КОДА з робочим візитом відвідали приватне підприємство «Євросем»

З метою привітання хліборобів Переяславщини із закінченням збору ранньої групи зернових та зернобобових культур директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації Сергій Шупик разом з начальником відділу агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Любов’ю Кузьковою та головним спеціалістом відділу Володимиром Безруком відвідали приватне підприємство «Євросем» с. Ташань, керівник Чернюк Михайло Васильович.
Основними напрямами діяльності підприємства є тваринництво та рослинництво.
Поголів’я ВРХ в господарстві станом на початок серпня 2017 року становить 1332 голів, в тому числі 564 корови, з них молочного напряму 180 голів.
За 7 місяців цього року реалізовано 40 тонн м’яса, надій молока на корову становить 4114 кілограмів.
Дане підприємство має в обробітку значні площі, понад 10 тисяч гектарів. Під урожай 2017 року підприємством було посіяно та зібрано ранні зернові та зернобобові культури на площі 2,45 тис. гектарів. Валовий збір становить 8,4 тис. тонн при середній урожайності 35 ц/га.
Керівництво ПП «Євросем» веде соціально-спрямований бізнес.
Так, за підтримки директора Михайла Чернюка у селі Ташань та навколишніх селах здійснюється ремонт доріг, відкрита відомча амбулаторія ПП «Євросем».
Крім того, ПП «Євросем» і далі розвиває ще один напрямок своїх соціальних інвестицій – це мережа магазинів, у тому числі з самообслуговуванням, які вже працюють у Ташані, Чопилках, Горбанях, Малій Каратулі, також є два кафе. Місцеве населення може безкоштовно орендувати ці зали для різних приватних та громадських заходів.
Високий рівень соціальної відповідальності та дійсно європейські стандарти ведення бізнесу приватного підприємства «Євросем» спонукають його до подібних значних капіталовкладень.
За досягнення значних успіхів у розвитку сільськогосподарського виробництва, підвищенні культури землеробства Сергій Шупик вручив почесні грамоти департаменту працівникам підприємства: водію Мартинюку Віктору Валерієвичу, комбайнер-механізатор Бездольному Віктору Івановичу, слюсарю Шелех Василю Васильовичу та різноробочому Ємець Івану Миколайовичу. Поряд із врученням грамот директор департаменту поспілкувався із заступником директора ПП «Євросем» Володимиром Савченко та працівниками зазначених підприємств. Він повідомив про програми державної підтримки, які діятимуть в АПК цього року та повідомив, що з метою запобігання незаконного заволодіння земельним ділянками та урожаєм в області функціонує оперативний штаб.
Зі сторони очолюваного ним департаменту, Сергій Шупик повідомив про підтримку с/г виробників в межах діяльності установи.