Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ !!!

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної інформує:
За повідомленням Посольства України в Державі Катар, відділ санітарії портів та контролю якості харчових продуктів при Міністерстві охорони здоров’я Держави Катар оновив шість зразків сертифікатів, що стосуються експорту, пошкодження та відмови. Нові сертифікати вступили в силу 01.10.2017 року та вважаються заміною попередніх. Зокрема, йдеться про такі сертифікати:
1) Зразок сертифікату про відмову у ввезені продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин відмови у ввезенні виду/видів продовольчих товарів, що виникли з різних причин.
2) Зразок сертифікату про пошкодження продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин пошкодження виду/видів продовольчих товарів під офіційним контролем Міністерства охорони здоров’я ДК.
3) Зразок сертифікату здоров’я на харчові продукти, що повторно експортуються. Надається на харчові продукти, які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, які імпортуються раніше (немісцевого походження), за бажанням компанії повторно експортували їх до будь-якої країни, окрім країн “Ради співробітництва арабських держав Затоки” з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.
4) Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів, що надається на національні харчові продукти (місцевого виробника), які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, за бажанням компанії експортувати їх до будь-якої країни, крім країн “Ради співробітництва арабських держав Затоки”.
5) Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів, що повторно експортуються до країн “Ради співробітництва арабських держав Затоки”. Надається на харчові продукти, які відповідають специфікації та є придатним для людського споживання, які імпортувалися раніше (немісцевого походження), за бажанням компаній повторно експортували їх до будь-якої країн з країн “Ради співробітництва арабських держав Затоки” з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.
6) Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів “Ради співробітництва арабських держав Затоки”, який надається на національні харчові продукти (місцевого виробництва), що відповідають специфікації та є придатним для людського споживання , за бажанням компаній експортувати їх до будь-якої країн “Ради співробітництва арабських держав Затоки”. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.