Семінар у Переяслав-Хмельницькому районі

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної  державної адміністрації прийняв участь у семінарі:
Майстер Клас з вирощування сільськогосподарських культур. який відбувся 29 листопада 2017 року м. Переяслав-Хмельницький, вул. Об’їзна, 4а, ресторан готель «Любокрай»,
Семінар підготовлений
Компаніями Лімагрейн та BASF.
Участь у семінарі взяли керівники та агрономи сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Переяслав-Хмельницького, Бориспільського, Згурівського, Яготинського та Баришівського районів.
         Учасники семінару мали змогу отримати найактуальнішу інформацію з наступних питань:
– технологія захисту кукурудзи та соняшнику від компанії BASF;
–  високоврожайні гібриди кукурудзи та соняшнику від компанії Лімагрейн Україна;
– технологія захисту зернових культур від компанії BASF;
– високоврожайні сорти зернових культур від компанії Лімагрейн Україна;
– технологія захисту озимого ріпаку від компанії BASF;
– нові гібриди озимого ріпаку від компанії Лімагрейн Україна;
– технологія захисту сої від компанії BASF;
         На задані запитання під час зустрічі присутні отримали фахові відповіді.
Семінар закінчився дружнім обідом та розіграшем призів від компаній.