До відома керівників та населення району!

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної  державної адміністрації інформує, що 1-2 березня 2018 року, в м.Запоріжжя, на «Славутич-Арена» відбудеться третя національна аграрна конференція «Мільйон із гектара»

Організатори планують дводенний формат заходу: з пленарною частиною 1 березня та практичним бізнес-туром до провідних господарств Запорізької області 2 березня.

Ключові теми конференції:

- Переваги диверсифікованості аграрного виробництва в нинішніх реаліях

- Вирощування винограду, черешні та інших плодових культур у закритому ґрунті

- Часник як найпопулярніша культура останніх років. Питання у правильному підході до ведення бізнесу

- Фінансова підтримка дрібних фермерських господарств, фінансові проекти та земельне питання

- Високомаржинальні плодоовочеві культури: наскільки виправданим є ризик їхнього впровадження в структуру господарства

- Нішові плодоовочеві та інші культури

- Ефективний плодовий сад від 1 га

- Промислове виробництво гарбуза

- Ягідна плантація площею 0,5-5 га

- Промислове горіхівництво

- Професійне бджільництво

- Кролівництво

- Аквакультура

- Вівчарство та козівництво

- Птахівництво: традиційне, екзотичне, декоративне

- Вирощування квітів і декоративних рослин

- Органічне виробництво та перспективні канали реалізації, зелений туризм;

- Основні канали реалізації с/г продукції дрібними фермерськими господарствами тощо.

Організатор пропонує зацікавленим компаніям максимально прийнятний реєстраційний внесок за участь у події з насиченою діловою програмою, яка включає здебільшого технологічні та ринкові презентації від лідерів відповідних галузей.

Більш докладна інформація про подію знаходиться на офіційному сайті організаторів: www.fruit-inform.com

З питань участі в події звертайтеся до організаційного комітету у відділі маркетингу проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти»:

Євген Кузін, моб: +380 96 5836323; т/ф: +380 562 320795                           (дод. 304);  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Олександр Хорев, моб: +380 67 6343980; т/ф: +380 562 320795                   (дод. 300);  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.