ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ РАЙОНУ!

Відділ агропромислового розвитку Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації повідомляє, що з 18.12.2017 року введено в дію Закон України «Про оцінку впливу на довкілля», який прийнятий Верховною радою 23.05.2017 № 2059-УІІІ.
Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» передбачений Угодою про асоціацію з ЄС та впроваджує нову європейську модель процедури впливу на довкілля (ОВД), замість екологічної експертизи.
Згідно зі статтею 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» визначений частиною 1 і 2 цієї статті.
Законом забороняється розпочинати провадження планової діяльності, визначеної частинами другою і третьою цієї статті, без оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про провадження планової діяльності.