Круглий стіл на тему: «Сучасний стан та умови реалізації молока та молочних продуктів»

Начальник відділу агропромислового розвитку Любов Кузькова прийняла  участь у засіданні круглого столу на тему: «Сучасний стан та умови реалізації молока та молочних продуктів» який відбувся 31 січня 2018 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації .
В заході взяли участь заступник голови Київської обласної державної адміністрації  Дмитро Назаренко, директор департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації Сергій Шупик, Генеральний директор Директорату безпечності та якості харчових продуктів Мінагрополітики Микола Мороз, начальник управління прогнозування розвитку агропромислового комплексу та виробництва продукції тваринництва департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації Микола Заїка, представники Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, представники ДП «Київоблстандартметрологія», голова правління ГО «Всеукраїнської асоціації з питань захисту прав споживачів «Споживча довіра» Максим Гончар, керівники молокопереробних підприємств області.
Як уже повідомлялось з 1 липня 2018 року вводиться в дію новий стандарт при закупівлі молока ДСТУ 3662:2015. Новий стандарт, на відміну від діючого, передбачає поділ молока залежно від фізико-хімічних та мікробіологічних показників на три ґатунки: екстра, вищий та перший, виключає поняття другий ґатунок та неґатункове.
Генеральний директор Директорату безпечності та якості харчових продуктів Мінагрополітики – Микола Мороз повідомив, що стандарти добровільні і не планується введення жодних обмежень на закупівлю молока у населення - домогосподарства реалізовують свою продукцію у звичному режимі, та основна вимога безпечність продуктів стоїть на першому місці. Переробні підприємства будуть встановлювати власні вимоги  на безпечність закупленого  молока у господарств населення.