Деклараційна кампанія - 2018

Карта залучення міжнародної допомоги

Реформи

Федерація футболу

На допомогу захисникам Батьківщини!Рекомендації щодо стандартів залучення та супроводу інвесторів на місцевому та регіональному рівніОфісом із залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest» спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України розроблено рекомендації щодо стандартів залучення та супроводу інвесторів на місцевому та регіональному рівні.
Стандарти становлять єдиний цілісний підхід до роботи з інвесторами та сприятимуть підвищенню інвестиційної привабливості та зростанню інвестиційної активності відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Турецька компанія «VARYENS» шукає партнерів

Турецька компанія «VARYENS» (м. Ескішехір) зацікавлена у налагодженні контактів з українськими виробниками та шукає партнерів для реалізації проекту з виготовлення машин і запуску пробного виробництва з реконструкції бочок та IBC-контейнерів, що були у використанні, на території України, а також навчання обслуговуючого персоналу.
 
 
Сайт турецької компанії http://www.varyens.ru/
 

Оголошення про внесення змін до деяких законодавчих актів України!

Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація інформує про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій.

Інформація щодо внесених змін додається.