Турецька компанія «VARYENS» шукає партнерів

Турецька компанія «VARYENS» (м. Ескішехір) зацікавлена у налагодженні контактів з українськими виробниками та шукає партнерів для реалізації проекту з виготовлення машин і запуску пробного виробництва з реконструкції бочок та IBC-контейнерів, що були у використанні, на території України, а також навчання обслуговуючого персоналу.

Сайт турецької компанії http://www.varyens.ru/

Оголошення про внесення змін до деяких законодавчих актів України!

Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація інформує про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій.

Інформація щодо внесених змін додається.

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ - ПОТЕНЦІЙНИХ ПОКУПЦІВ!

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області, як державний орган приватизації та орган державної влади, що здійснює свої повноваження у сфері приватизації, передачі в оренду, обліку та управління державним майном на території Київської області, діє на підставі Закону України «Про Фонд державного майна України», Положення про регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області, затвердженого 12 липня 2012 року Головою ФДМУ, інших актів законодавства України інформує:
відповідно до наказів Фонду державного майна України від 25 жовтня 1999 року №2016 та від 28 жовтня 2003 року №1894 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації включено об’єкт державної власності:
- незавершене будівництво дитячого садка, що знаходиться за адресою: Переяслав-Хмельницький район, с. Вовчків.
Суб’єктів господарювання – потенційних покупців вищевказаного об’єкта приватизації, в першу чергу тих, що реалізують інвестиційні проекти, зацікавлені особи для отримання більш детальної інформації по даному об’єкту можуть отримати за телефоном відділу приватизації та контролю за виконанням умов договорів регіонального відділення Фонду державного майна України (044) 200-25-40.