"Урядова гаряча лінія"

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ - ПОТЕНЦІЙНИХ ПОКУПЦІВ!

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області, як державний орган приватизації та орган державної влади, що здійснює свої повноваження у сфері приватизації, передачі в оренду, обліку та управління державним майном на території Київської області, діє на підставі Закону України «Про Фонд державного майна України», Положення про регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області, затвердженого 12 липня 2012 року Головою ФДМУ, інших актів законодавства України інформує:
відповідно до наказів Фонду державного майна України від 25 жовтня 1999 року №2016 та від 28 жовтня 2003 року №1894 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації включено об’єкт державної власності:
- незавершене будівництво дитячого садка, що знаходиться за адресою: Переяслав-Хмельницький район, с. Вовчків.
Суб’єктів господарювання – потенційних покупців вищевказаного об’єкта приватизації, в першу чергу тих, що реалізують інвестиційні проекти, зацікавлені особи для отримання більш детальної інформації по даному об’єкту можуть отримати за телефоном відділу приватизації та контролю за виконанням умов договорів регіонального відділення Фонду державного майна України (044) 200-25-40.

НА КИЇВЩИНІ АКТИВНО ПРАЦЮЮТЬ НАД ПОКРАЩЕННЯМ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ

Під керівництвом директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації Ігоря Самойлова відбулася зустріч з представниками райдержадміністрацій та міськвиконкомів Київської області. Під час засідання обговорили питання залучення інвестицій на територію Київської області, а також шляхи покращення інвестиційного клімату регіону та створення сприятливих умов для запровадження інвестиційних проектів.
За словами Ігоря Самойлова зараз як ніколи важливо активно працювати над питанням інвестицій, адже від цього залежить успіх соціально-економічного розвитку регіону вцілому.
«Нам необхідно правильно проставили орієнтири у роботі та напрацювати механізми в управлінні інвестиційними проектами. А задля того, щоб з поміж районів не було диспропорції у соціально-економічному розвитку, важливим залишається питання залучення інвестицій до кожного з районів області», - зазначив Ігор Самойлов.
Під час розмови директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації також наголосив на тому, що з метою покращення роботи у напрямку інвестиційної привабливості регіону, на місцях мають бути визначені окремі експерти або ж відповідальні особи у складі робочої групи, які відповідатимуть за інвестиційну складову економічної галузі.
Також Ігор Самойлов додав: «Окрім довготривалих проектів, сьогодні потрібно шукати і короткострокові проекти, які у результаті принесуть швидкий соціальний ефект та сприятимуть підвищенню рівня інвестиційної привабливості Київщини».
На даний час одним із пріоритетів соціально-економічного розвитку області постає питання ефективного забезпечення Київської області промисловими майданчиками та індустріальними парками.
Директор департаменту акцентував увагу присутніх і на тому, що задля формування позитивного інвестиційного клімату в області, головам районів, міст та селищ необхідно визначити підпорядковані комунальні підприємства, які будуть відповідальними за формування перспективних земельних ділянок промислового призначення. Стратегічна мета відведення таких земельних ділянок  полягає у створенні індустріального потенціалу Київської області. Ініціативна ідея включає кілька поетапних кроків: спочатку представники районів та міст повинні знайти у себе земельні ділянки промислового призначення, а далі обрані земельні ділянки, за участі керівників на місцях, мають бути передані на баланс комунальних підприємств району. Важливо, щоб такого характеру земельні ділянки були визначені в кожному районі області.
На період 2015-2018 років в області заплановано створити близько 5 індустріальних парків та більше 20 промислових майданчиків для розміщення виробництв малої та середньої потужності.
Як розповів керівник інвестиційного напряму роботи департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Дмитро Берулава, основне зусилля потрібно зосередити на створенні сприятливих умов для розвитку інвестиційного клімату.
«Сьогодні Київщина з боку інвесторів викликає великий інтерес. Але у кожному районі є свої особливості за специфікою розвитку галузей господарської діяльності. Оскільки один район може більше розвиватися у напрямку сільськогосподарської діяльності, інший – у промисловому. Тому для загальної картини ситуації по області вцілому зараз потрібно попрацювати над створенням єдиного каталогу індустріальних проектів Київської області», - зазначив Дмитро Берулава.
На завершення Ігор Самойлов відзначив, що вже найближчим часом на Київщині заплановано проведення інвестиційного форуму області всеукраїнського рівня за участі потужних компаній вітчизняних та  міжнародних підприємств.